Zwilling Four Star II - Blok s noži 8 ks

 
 
 • 1 z 11

Představujeme bukový blok na nože, obsahující 5 kvalitních ikonických kuchyňských nožů řady Zwilling Four Star II, ocílku a víceúčelové nůžky německé společnosti Zwilling J. A. Henckels. Sada pečlivě sestavená tak aby vyhovovala všem, Nekompromisní kvalita, tradice a hodnoty, ze kterých společnost Zwilling J.A. Henckels nehodlá slevit i díky tomu se řadí mezi špičku v oblasti nožířství. 

Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do
23.8.2021
Cena 10 678 Kč bez DPH
12 920 Kč    
Kód produktu 33413-000
Značka ZWILLING J.A. Henckels
Kategorie Kuchyňské nože Zwilling - Kvalitní německé kované nože do kuchyně
Záruka 2 roky
 

Sada pěti profesionálních mrazem kalených kuchařských nožů, ocílky, domácích nůžek a praktického bukového stojanu. Díky metodě kalení čepelí Friodur vydrží nože dlouho ostré. Německá kvalita.

Pokud některá část vybavení kuchyně opravdu nesnese kompromisy, jsou to kuchyňské nože. Souhlasíte? Potom bude některá ze sad nožů německého výrobce Zwilling určená přesně pro vás. Brzy po prvním vyzkoušení poznáte, proč jsou kuchyňské nože Zwilling Four Star lepší, než cokoliv jiného. 

V čem jsou profi nože Zwilling tak skvělé?

Společnost Zwilling J. A. Henckels vyrábí nože ze zakázkové oceli naprosto nekompromisní kvality, z níž je základní tvar vybroušen s přesností kontrolovanou laserovým snímačem. Po svaření se záštitou je čepel rozpálena na vysokou teplotu a poté prudce zchlazena kapalným plynem v mrazové komoře. Tato metoda, známá pod chráněným názvem Friodur®, stojí za naprosto bezkonkurenční pevností čepele a odolností proti otupení.

Zkušený kuchař ví, že na přesnosti řezu závisí nejen výsledná prezentace, ale často i průběh a výsledek tepelné přípravy. Vědí to i výrobci špičkových nožů a vychází vám vstříc.

Důvodem proč je tato řada nožů od J.A.Henckels Zwilling tolik vyhledávána je nejen perfektní a dlouhotrvající ostrost, ale i kvalitní a důkladné zpracování. Nože jsou perfektně vyvážené, dobře padnou do ruky a záštita poskytuje nejen oporu prstů pro precizní a přesné krájení, ale slouží i k efektivní ochraně prstů. Tyto nože jsou oblíbené hlavně pro jejich nadčasový design a velmi ostré krájení.

Nože jsou vyrobeny z té nejkvalitnější nerezové oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Čepel je ukována z jednoho kusu oceli a nože jsou tvrzeny technologií Friodur®- jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší a odolnější a více odolávají korozi.

Nože jsou vykovány z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s naprosto bechybnou geometrií.

Vlastnosti:

 • Čepel kalená mrazem, metodou Friodur
 • Záštita pevnou součástí ocelové části nože, slouží i jako protiváha
 • Střenka z černého syntetického materiálu dokonale padne do ruky a je spojena s ocelovou částí bez jakékoliv zřejmé spáry, takže vyhovuje i náročným hygienickým předpisům pro profesionální gastronomii.
 • Blok vyrobený z bukového dřeva a umožňuje bezpečné uložení 5 nožů, ocílky a nůžek. Decentní logo výrobce Zwilling J. A. Henckels

Sada obsahuje:

 • špikovací nůž 100 mm
 • univerzální nůž 130 mm
 • plátkovací nůž 160 mm
 • kuchařský nůž 200 mm
 • nůž na chléb 200 mm
 • ocílka 210 mm
 • univerzální nůžky 205 mm
 • dřevěný blok - bukové dřevo

       

Design Zwilling Four Star
Země původu Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ZWILLING J.A. Henckels
Německé město Solingen je už bezmála třista let synonymem prémiového nožířství, které nese jméno Zwilling J.A.Henckels. Kované nože ze speciální oceli, jejíž složení je přísně chráněným průmyslovým tajemstvím, zaručuje dokonalé vyvážení tvrdosti (čím tvrdší, tím je nůž ostřejší, ale současně náročnější na údržbu – snáze se tupí), pružnosti (příliš tvrdý nůž je náchylnější k mechanickému poškození, s příliš pružným se hůře krájí) a samozřejmě odolnosti vůči korozi.

Přidejte k tomu speciální technologie kování z jednoho kusu oceli Sigmaforge® a tvrzení oceli mrazem Firodur® a dostanete nože, které zůstanou dlouho ostré, netupí se, nelámou a výborně odolávají korozi. Ergonomická střenka je z odolných syntetických materiálů a její tvar zaručuje pohodlné a hlavně bezpečné krájení.

Zwilling J.A.Henckels nabízí několik produktových řad, mezi nimiž můžete vybrat podle designu, tvaru čepeli nebo prostě podle toho, jak vám padanou do ruky. Nebo byste raději měli ve své kuchyni nožířský klenot? Sáhněte po řadě „Twin 1731“ z té nejodolnější oceli, která díky svým vlastnostem mimo jiné slouží v ložiscích raketoplánů.

Máte raději nerez nebo preferujete nepřilnavý povrch? U nádobí Zwilling najdete všechno. Řady z nejkvalitnější nerezové oceli 18/10 nepostrádají sendvičové dno pro vynikající vedení i uchování tepla a jsou ještě dál. Mnohem dál. Osvědčenou kombinaci hygienicky dokonalé oceli a špičkových termoakumulačních vlastností hliníku nechávají rozehrát v nejmodernějších materiálech, které se neomezují jen na dno, ale na celou plochu nádoby. Takový sendvič pak má tři nebo pět vrstev pracujících v dokonalé symbióze, která umí vaše vaření skutečně zefektivnit. Ale pozor - používání nádobí Zwilling může být návykové.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.