Zwilling PS Professional "S" blok na nože 5 ks + TWIN nůžky víceúčelové 20 cm

 
 
 • 1 z 7

Bambusový blok na nože přední německé značky Zwilling z kolekce Professional "S", která obsahuje čtyři kuchyňské nože, s podpisem Zdeňka Pohlreicha,  ocílku a multifunkční nůžky. V plně vybaveném bloku naleznete kuchařský nůž s délkou čepele 20 cm, nůž na chléb s délkou čepele 20 cm, plátkovací nůž s délkou čepele 16 cm a špikovací nůž s délkou čepele 10 cm, ocílku. Nově jsou součástí multifunkční nůžky Twin rovněž od značky Zwilling. Jeho klasický design černá rukojeť s třemi ocelovými nýty z něj udělají ozdobu každé kuchyně. Mrazem kalená ocel, nekompromisní kvalita, ergonomická rukojeť, dostatečná záštita pro dokonalé vyvážení nože a jemné ostří je to, co ocení každý kuchař.

Dostupnost Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do
8.12.2020
Cena 5 950 Kč bez DPH
7 200 Kč    
Kód produktu 35692-300/43967-200 PS
Značka ZWILLING J.A. Henckels
Kategorie Sady kvalitních kuchyňských nožů od německých výrobců kovaných nožů
Záruka 2 roky
 

Sada 4 profesionálních, mrazem kalených kuchařských nožů, ocílky a bambusového bloku s otvorem na nůžky Zwilling Twin, které jsou nyní nově této sady součástí. Díky metodě kalení čepelí Friodur vydrží nože dlouho ostré. Německá kvalita.

Pokud některá část vybavení kuchyně opravdu nesnese kompromisy, jsou to kuchyňské nože. Souhlasíte? Potom bude některá ze sad nožů německého výrobce Zwilling určená přesně pro vás.

Tuto sadu vybral a spojil se svým jménem Zdeněk Pohlreich. Je součástí Pohlreich Selection.

Sada obsahuje:

 • špikovací nůž (10 cm)
 • plátkovací nůž (16 cm)
 • kuchařský nůž (20 cm)
 • nůž na chléb (20 cm)
 • ocílka
 • bambusový blok na nože
 • víceúčelové nůžky z kované oceli

Vlastnosti:

 • čepel kalená mrazem, metodou Friodur
 • tvrdost čepele cca 57 HRC Rockwellovy stupnice
 • záštita pevnou součástí ocelové části nože, slouží i jako protiváha
 • střenka ze dvou polovin, tři nýty. Černý syntetický materiál
 • blok vyrobený z bambusového dřeva a umožňuje bezpečné uložení 4 nožů, ocílky a nůžek.
 • ta nejvyšší kvalita nožů je stvrzena podpisem Zdeňka Pohlreicha, jež je gravírováním vyveden na čepelích nožů
 • doživotní záruka na výrobní vady čepele

V čem jsou profi nože Zwilling tak skvělé?

Společnost Zwilling J. A. Henckels vyrábí nože ze zakázkové oceli naprosto nekompromisní kvality, z níž je základní tvar vybroušen s přesností kontrolovanou laserovým snímačem. Po svaření se záštitou je čepel rozpálena na vysokou teplotu a poté prudce zchlazena kapalným plynem v mrazové komoře. Tato metoda, známá pod chráněným názvem Friodur®, stojí za naprosto bezkonkurenční pevností čepele a odolností proti otupení.

Zkušený kuchař ví, že na přesnosti řezu závisí nejen výsledná prezentace, ale často i průběh a výsledek tepelné přípravy. Vědí to i výrobci špičkových nožů a vychází vám vstříc.

Důvodem, proč je tato řada nožů od J.A.Henckels Zwilling tolik vyhledávána je nejen perfektní a dlouhotrvající ostrost, ale i kvalitní a důkladné zpracování. Nože jsou perfektně vyvážené, dobře padnou do ruky a záštita poskytuje nejen oporu prstů pro precizní a přesné krájení, ale slouží i k efektivní ochraně prstů. Tyto nože jsou oblíbené hlavně pro jejich nadčasový design a velmi ostré krájení.

Nože jsou vyrobeny z té nejkvalitnější nerezové oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku, což zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Čepel je ukována z jednoho kusu oceli a nože jsou tvrzeny technologií Friodur®, jež spočívá v trvzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší a odolnější a více odolávají korozi.

Nože jsou vykovány z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s naprosto bechybnou geometrií.

Zwilling J.A.Henckels

zwilling-logo

Německá společnost Zwilling J.A.Henckels je jednou z nejstarších značek na svtě vůbec. Její historie sahá až do roku 1731 a v dnešní době ji můžeme považovat za nejproslulejší společnost, zabývající se výrobou kuchyňského sortimentu. Dlouholetý úspěch značky Zwilling tkví především v používání velmi kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s nekompromisně kvalitním řemeslným zpracováním. Přečtěte si více informací o společnosti Zwilling J.A.Henckels.

Materiál Nerezová ocel
Země původu Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ZWILLING J.A. Henckels
Německé město Solingen je už bezmála třista let synonymem prémiového nožířství, které nese jméno Zwilling J.A.Henckels. Kované nože ze speciální oceli, jejíž složení je přísně chráněným průmyslovým tajemstvím, zaručuje dokonalé vyvážení tvrdosti (čím tvrdší, tím je nůž ostřejší, ale současně náročnější na údržbu – snáze se tupí), pružnosti (příliš tvrdý nůž je náchylnější k mechanickému poškození, s příliš pružným se hůře krájí) a samozřejmě odolnosti vůči korozi.

Přidejte k tomu speciální technologie kování z jednoho kusu oceli Sigmaforge® a tvrzení oceli mrazem Firodur® a dostanete nože, které zůstanou dlouho ostré, netupí se, nelámou a výborně odolávají korozi. Ergonomická střenka je z odolných syntetických materiálů a její tvar zaručuje pohodlné a hlavně bezpečné krájení.

Zwilling J.A.Henckels nabízí několik produktových řad, mezi nimiž můžete vybrat podle designu, tvaru čepeli nebo prostě podle toho, jak vám padanou do ruky. Nebo byste raději měli ve své kuchyni nožířský klenot? Sáhněte po řadě „Twin 1731“ z té nejodolnější oceli, která díky svým vlastnostem mimo jiné slouží v ložiscích raketoplánů.

Máte raději nerez nebo preferujete nepřilnavý povrch? U nádobí Zwilling najdete všechno. Řady z nejkvalitnější nerezové oceli 18/10 nepostrádají sendvičové dno pro vynikající vedení i uchování tepla a jsou ještě dál. Mnohem dál. Osvědčenou kombinaci hygienicky dokonalé oceli a špičkových termoakumulačních vlastností hliníku nechávají rozehrát v nejmodernějších materiálech, které se neomezují jen na dno, ale na celou plochu nádoby. Takový sendvič pak má tři nebo pět vrstev pracujících v dokonalé symbióze, která umí vaše vaření skutečně zefektivnit. Ale pozor - používání nádobí Zwilling může být návykové.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.