Wüsthof Ostřič nožů dvojitý

 
 
.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 454 Kč bez DPH
549 Kč
Kód produktu 4347
Značka Wüsthof
Kategorie Broušení
 
Brousek na nože Wüsthof
 
Bezpečné a snadné použití. Tento dvoustupňový brousek na nože nevyžaduje nic víc, než pár jednoduchých úkonů, aby byly nože opět ostré.
Může být použit i pro zoubkovaný a vroubkovaný okraj (sklokeramicka - pouze jemná fáze).
Měkká rukojeť.
 
Dva kroky k nabroušení nožů:
 
1) Položte brusku na rovnou pracovní plochu. Držte brousek jednou rukou, jak je uvedeno, a rukojeť nůže druhou. Vložte čepel nože do slotu v  úhlu 90 °.
2) Vytvořtě mírný tlak na ostří nože při vytahování nože směrem k sobě.
3) Opakujte tuto akci vždy vytažením ostří od paty ke špičce (nikdy tam a zpět), a to buď prostřednictvím karbidového, nebo keramického vrubu.
Poznámka: První fáze - karbid (hrubé) zostřuje tupé hrany. Druhá etapa - keramika (jemný) poskytuje jemné ostří. 
 
Péče & Použití: Po použití brousek vždy očistěte. Čistěte vlhkým hadříkem nebo jemným kartáčkem a vytřete do sucha. Neopláchujte vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Wüsthof
Wüsthof Dreizack Solingen je jednou z největších nožařských firem na světě, založena roku 1814. Solingen je německé město, jež je sídlem mnoha removaných nožířství, kterým dominuje právě firma Wüsthof. 

Když zvolíte nůž Wüsthof, můžete očekávat něco opravdu speciálního. Vše začíná pečlivě zvoleným materiálem. pro výrobu nožů Wüsthof je používán speciální typ oceli - chrom-molybden-vanadiové. To poskytuje základ pro nejdůležitější prvek mající extrémně vysoký počáteční řezný výkon díky technologii broušení PEtec, zachovávají si svou ostrost po dlouhou dobu, jsou obzvláště odolné vůči korozi a jsou velmi snadno brousitelné. Origiální nožířské výrobky Wüsthof jsou vyráběny podle nejvyšších standartů kvality.

Nože Wüsthof jsou řazeny do několika produktový řad. Ty se od sebe liší například způsoben výroby (kované a nekované), designem, nebo použitým materiálem rukojeti.