Wüsthof Nože steakové, 4 ks

 
 

Aromaticke, stavnate a jednoduse lakave: maso nejvyssi kvality je kulinarske poteseni. Steak Set od spolecnosti Wusthof je vyroben pro presne to nejlepsi - nejlepsi noze pro nejlepsi krajeni. Klouz

Dostupnost Momentálně nedostupné
5 459 Kč
Kód produktu 1069560402
Značka Wüsthof
Kategorie Kuchyňské nože
 

Sada obsahuje:

  • 4 steakové nože s rukojetí ze švestkového dřeva a mimořádně širokým tvarem čepele

 

Délka nože:   14 cm (čepel)

Hmotnost:     89 g

 

Baleno v dřevěné dárkové kazetě (280 x 185 x 38 mm / 1.109 g).

Kvalita MADE IN SOLINGEN

 

Provedení: Nekované nože

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Wüsthof
Wüsthof Dreizack Solingen je jednou z největších nožařských firem na světě, založena roku 1814. Solingen je německé město, jež je sídlem mnoha removaných nožířství, kterým dominuje právě firma Wüsthof. 

Když zvolíte nůž Wüsthof, můžete očekávat něco opravdu speciálního. Vše začíná pečlivě zvoleným materiálem. Pro výrobu nožů Wüsthof je používán speciální typ oceli -–chrom-molybden-vanadiové. To poskytuje základ pro nejdůležitější prvek mající extrémně vysoký počáteční řezný výkon díky technologii broušení PEtec, zachovávají si svou ostrost po dlouhou dobu, jsou obzvláště odolné vůči korozi a jsou velmi snadno brousitelné. Origiální nožířské výrobky Wüsthof jsou vyráběny podle nejvyšších standartů kvality.

Nože Wüsthof jsou řazeny do několika produktový řad. Ty se od sebe liší například způsoben výroby (kované a nekované), designem, nebo použitým materiálem rukojeti.