Wüsthof CLASSIC Vidlička 16cm zahnutá GP

 
 

Lze pouzit jako porcovaci nebo servirovaci vidlicka. Poskytuje dobre drzeni v podstate jakychkoliv potravin. Pomoci hrotu lze otestovat, zda je pokrm pripraven.

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 419 Kč
Kód produktu 9040190116
Značka Wüsthof
Kategorie Kuchyňské nože
 
  • délka hrotů: 16 cm
  • délka rukojeti: 11 cm
  • zahnuté hroty
  • prožná syntetická rukojeť

 

Řada: Classic
Provedení: Kované nože

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Wüsthof
Wüsthof Dreizack Solingen je jednou z největších nožařských firem na světě, založena roku 1814. Solingen je německé město, jež je sídlem mnoha removaných nožířství, kterým dominuje právě firma Wüsthof. 

Když zvolíte nůž Wüsthof, můžete očekávat něco opravdu speciálního. Vše začíná pečlivě zvoleným materiálem. Pro výrobu nožů Wüsthof je používán speciální typ oceli -–chrom-molybden-vanadiové. To poskytuje základ pro nejdůležitější prvek mající extrémně vysoký počáteční řezný výkon díky technologii broušení PEtec, zachovávají si svou ostrost po dlouhou dobu, jsou obzvláště odolné vůči korozi a jsou velmi snadno brousitelné. Origiální nožířské výrobky Wüsthof jsou vyráběny podle nejvyšších standartů kvality.

Nože Wüsthof jsou řazeny do několika produktový řad. Ty se od sebe liší například způsoben výroby (kované a nekované), designem, nebo použitým materiálem rukojeti.