Victorinox Dranžírovací Sada 5.1050.3G

 
 

Victorinox Dranžírovací Sada 5.1050.3G

Praktická 3-dílná dranžírovací sada s dřevěnou rukojetí v dárkové krabičce

  • Každý, kdo má v kruhu svých přátel dychtivého amatérského či začínajícího kuchaře, zde může nalézt perfektní dárek - sada kuchyňských nožů Victorinox.
  • Každá sada nožů se skládá z výběru vysoce kvalitních nožů Victorinox zabalených do atraktivní dárkové krabičky.
  • Sada obsahuje:
    • 5.2000.12 - porcovací nůž o délce 12 cm
    • 5.2000.19 - porcovací nůž o délce 19 cm
    • 5.2000.22 - porcovací nůž o délce 22 cm
Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do
2.1.2023
3 050 Kč
Kód produktu 5.1050.3G
Značka Victorinox
Kategorie POSLEDNÍ KUSY
Položka byla vyprodána...
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Victorinox
V roce 1884, švýcarský průkopník Karl Elsener založil nožířskou dílnu. Krátce nato, si připravil cestu pro bezkonkurenční historii společnosti, prostřednictvím vývoje dnes již legendárního "Originálního švýcarského armádního nože". Kromě kapesních, domácích a profesionálních nožů, dnes nezávislá rodinná společnost Victorinox vyrábí a prodává hodinky, cestovní výbavu, módu a vůně po celém světě. Každý výrobek je vyjádřením švýcarské kvality a švýcarského průkopnického ducha.

Za ta léta se změnily jak potřeby zákazníků, tak technologie. Švýcarský armádní nůž se vyvíjel souběžně s těmito nároky, přičemž si zachoval pověst nepostradatelného nástroje, na který se naši klienti mohou spolehnout.

V roce 1969 začal Victorinox vyrábět i kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a mnoho dalších kuchyňských potřeb. Dnes společnost čítá přes 1700 zaměstnanců po celém světě a její roční tržby se pohybují okolo 500 miliónů švýcarských franků.