Broušení nožů zdarma

Nabízíme službu broušení vašich nožů ve specializovaném servisním středisku vybaveném špičkovými brusnými stroji firmy F. Dick proškolenými odborníky. Můžete si zde nechat nabrousit kuchyňské nože různých typů a velikostí. 

Broušení nožů od profesionálů

1 - před broušením, 2 - po broušení, 3 - povrch čepele, 4 - povrch čepele po obtáhnutí, 5 - povrch čepele po doleštění

Informace o broušení nožů

V průběhu broušení na prvotřídních strojích je řez dokonale vyhlazen a následně zjemněn chlazením vodou, v závěru celého broušení se za pomoci lamelových kartáčů odstraní otřepy a čepel se vyleští vysoce kvalitní leštící pastou Dick. Toto profesionální broušení zajistí dlouhou životnost vašich nožů a sníží tak náklady na jejich obměnu. 

Cena broušení je 4,60,- s DPH za 1 cm pro nože zakoupené mimo náš obchod. Našim zákazníkům nabízíme nabroušení nožů 1xročně ZDARMA!

V případě zájmu o broušení nás prosím kontaktujte na tel. čísle 773 751 656 nebo na e-mailové adrese obchod@bavimevarit.cz.

Nože, které chcete nechat nabrousit, nám dopravte na adresu Kubíčkova 8, 635 00 Brno, dovézt je můžete buď osobně nebo jsme schopni zajistit přepravní službu, která u vás nože vyzvedne a po nabroušení vám je zase zpět doručí (cena poštovného tam i zpět 150 Kč).

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.