Novinky

Broušení nožů zdarma

Nabízíme službu broušení vašich nožů ve specializovaném servisním středisku vybaveném špičkovými brusnými stroji firmy F. Dick proškolenými odborníky. Můžete si zde nechat nabrousit kuchyňské nože různých typů a velikostí. 

Broušení nožů od profesionálů

1 - před broušením, 2 - po broušení, 3 - povrch čepele, 4 - povrch čepele po obtáhnutí, 5 - povrch čepele po doleštění

Informace o broušení nožů

V průběhu broušení na prvotřídních strojích je řez dokonale vyhlazen a následně zjemněn chlazením vodou, v závěru celého broušení se za pomoci lamelových kartáčů odstraní otřepy a čepel se vyleští vysoce kvalitní leštící pastou Dick. Toto profesionální broušení zajistí dlouhou životnost vašich nožů a sníží tak náklady na jejich obměnu. 

Cena broušení je 4,60,- s DPH za 1 cm pro nože zakoupené mimo náš obchod. Našim zákazníkům nabízíme nabroušení nožů 1xročně ZDARMA!

V případě zájmu o broušení nás prosím kontaktujte na tel. čísle 773 751 656 nebo na e-mailové adrese obchod@bavimevarit.cz.

Nože, které chcete nechat nabrousit, nám dopravte na adresu Kubíčkova 8, 635 00 Brno, dovézt je můžete buď osobně nebo jsme schopni zajistit přepravní službu, která u vás nože vyzvedne a po nabroušení vám je zase zpět doručí (cena poštovného tam i zpět 150 Kč).

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.