Wüsthof Urban Farmer

Městské farmaření je životní postoj.

Tento postoj k životu vyjadřuje nová řada nožů WÜSTHOF URBAN FARMER. Nože v této řadě jsou stejně rozmanité jako každý krok od rýpnutí do hlíny až k ​​požitku z čerstvých potravin na talíři. Nože této jedinečné řady doprovázejí pěstování čerstvých produktů, jejich sklizeň, přípravu a nakonec požitek z výsledků. Určeno pro lidi, kteří žijí ve městě a mají vášeň pro čerstvé potraviny, domácí farmaření a přirozenou, zdravou stravu. Pro lidi, kteří při vaření prožívají a objevují a touží znovu nalézt původní cestu k jídlu.

Řada nožů URBAN FARMER je určena pro městské zahrádkáře a každého, kdo se chce stát jedním z nich.
Příprava jídla nezačíná až na prkénku, ale už na polích a v záhoncích, kde čerstvě vypěstované ovoce a zelenina postupně dozrávají. V současné době více než polovina obyvatelstva nežije na venkově, ale ve městech. Nezastavěná půda je ve většině metropolí vzácností. Alternativou pro obyvatele města je městské farmaření. Půda se obdělává, osévá a sklízí na balkonech, střešních zahradách nebo na malém pronajatém pozemku na okraji města.

 Správný nůž pro každý úkol.URBAN FARMER

Nože URBAN FARMER jsou určeny pro používání ve vnitřním i venkovním prostředí: sklízecí nože a mačety pro pěstování a sklizeň zeleniny a bylin. Sklízecí nůž s nápadným zakřivením špičky je vhodný pro sklizeň, odříznutí a loupání ovoce a malé zeleniny. Výkonná mačeta s kombinací vroubkovaného ostří a hladkého výbrusu je optimálním nástrojem pro sklizeň velké zeleniny nebo celých hlávek hlávkového salátu, hloubení jamek pro výsadbu nebo pro další péči o rostliny.

Pro přípravné práce je k dispozici nůž na chleba, nakrajovací nůž, nůž Santoku a dva kuchařské nože různých velikostí. Po přípravě následuje zasloužený požitek z jídla, který si můžete dopřát s nožem na zeleninu a sadou čtyř steakových nožů.

Odolné vůči povětrnostním vlivům, udržitelné a trvanlivé.
Nože v této řadě mají působivé a jedinečné vlastnosti. Ostré čepele jsou vyrobeny z exkluzivní slitiny nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíkové složky a byly podrobeny zkouškám tvrdosti. Nože proto mají trvanlivá ostří, jsou pod tlakem pružné a snadno se přebrušují. Ergonomické rukojeti z termobuku jsou mimořádně robustní a pohodlné. Nenatřené rukojeti jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bukového dřeva ze stromů vypěstovaných udržitelným způsobem a jsou během výroby tepelně zpracovány, aby byla zaručena trvanlivost a odolnost proti vodě. Hlava nože mezi čepelí a rukojetí je z protiskluzového soft-touch TPE, účinného speciálního plastu, který zajišťuje bezpečnost a snadnou manipulaci za mokra.

Urban_Farmer

 

Nejprodávanější

1449
109491144910949
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem