Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Vidličky

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kuchyňská vidlička 12 cm, Wüsthof Classic
Kuchyňská vidlička 12 cm, Wüsthof Classic Kuchyňská vidlička řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černé..
1 111 Kč
Bez DPH: 918 Kč
Vidlička na maso 13 cm rovná, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 13 cm rovná, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
1 562 Kč
Bez DPH: 1 291 Kč
Vidlička na maso 14 cm rovná, Wüsthof Gourmet
Vidlička na maso 14 cm rovná, Wüsthof Gourmet Vidlička na maso řady Gormet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaná vidlička na maso řady Wüsthof Gormet  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu Parametry: délka: 14..
683 Kč
Bez DPH: 564 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
1 738 Kč
Bez DPH: 1 436 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Classic Ikon
  Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Classic Ikon   Dejte přednost skutečné kvalitě a ozdobte svoji kuchyni vidličkou na maso řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic Ikon klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtování..
2 583 Kč
Bez DPH: 2 135 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Classic Ikon Creme
  Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Classic Ikon Creme Dejte přednost skutečné kvalitě a ozdobte svoji kuchyni vidličkou na maso řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic Ikon klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním ..
2 583 Kč
Bez DPH: 2 135 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Culinar
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Culinar Vidlička na maso řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof ClassicCulinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli Parametry: délka: 16 cm materiál: chrom molybdenová ocel (X 50 Cr Mo 15) ..
2 621 Kč
Bez DPH: 2 166 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Gourmet
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Gourmet Vidlička na maso řady Gormet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaná vidlička na maso řady Wüsthof Gormet  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu Parametry: délka: 16..
719 Kč
Bez DPH: 594 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Grand Prix II
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Grand Prix II Vidlička na maso řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Grand Prix II  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a j..
1 576 Kč
Bez DPH: 1 302 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Ikon
  Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Ikon Dejte přednost skutečné kvalitě a ozdobte svoji kuchyni vidličkou na maso řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: vidlička na maso řady Wüsthof Classic Ikon elegantní rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyroben..
3 315 Kč
Bez DPH: 2 740 Kč
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Silverpoint
Vidlička na maso 16 cm rovná, Wüsthof Silverpoint Vidlička na maso řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaná vidlička na maso řady Wüsthof Silverpoint  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu Parametry: délka: 16 cm ..
522 Kč
Bez DPH: 431 Kč
Vidlička na maso 16 cm zahnutá, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 16 cm zahnutá, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a j..
1 823 Kč
Bez DPH: 1 507 Kč
Vidlička na maso 18 cm rovná, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 18 cm rovná, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
1 405 Kč
Bez DPH: 1 161 Kč
Vidlička na maso 18 cm rovná, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 18 cm rovná, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
1 852 Kč
Bez DPH: 1 531 Kč
Vidlička na maso 20 cm rovná, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 20 cm rovná, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
1 500 Kč
Bez DPH: 1 240 Kč
Vidlička na maso 20 cm rovná, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 20 cm rovná, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
1 947 Kč
Bez DPH: 1 609 Kč
Vidlička na maso 20 cm zahnutá, Wüsthof Classic
Vidlička na maso 20 cm zahnutá, Wüsthof Classic Vidlička na maso řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaná vidlička na maso řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení vidličky s trojitým nýtováním profesionální kované vidličky jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a j..
2 042 Kč
Bez DPH: 1 688 Kč
Vidlička porcovací 16 cm PREMIUM, CS Solingen
- erezová ocel - ergonomické rukojeti pro přesné držení - kvalitní provedení CS Solingen ..
230 Kč149 Kč
Bez DPH: 123 Kč
Vidlička 15 cm, Victorinox
Vidlička Victorinox, Praktická vidlička od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Vhodná ke každodennímu kuchyňskému užití. Popis: růžová plastová rukojeť nerezová délka vidličky 15 cm Victorinox - doživotní záruka na výrobní a materiálové vady. ..
455 Kč
Bez DPH: 376 Kč
Vidlička 15 cm, Victorinox
Vidlička Victorinox, Praktická vidlička od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Vhodná ke každodennímu kuchyňskému užití. Popis: žlutá plastová rukojeť nerezová délka vidličky 15 cm Victorinox - doživotní záruka na výrobní a materiálové vady. ..
455 Kč
Bez DPH: 376 Kč
Vidlička 15 cm, Victorinox
Vidlička Victorinox, Praktická vidlička od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Vhodná ke každodennímu kuchyňskému užití. Popis: zelená plastová rukojeť nerezová délka vidličky 15 cm Victorinox - doživotní záruka na výrobní a materiálové vady. ..
455 Kč
Bez DPH: 376 Kč
Vidlička 15 cm, Victorinox
Vidlička Victorinox, Praktická vidlička od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Vhodná ke každodennímu kuchyňskému užití. Popis: oranžová plastová rukojeť nerezová délka vidličky 15 cm Victorinox - doživotní záruka na výrobní a materiálové vady. ..
455 Kč
Bez DPH: 376 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2018
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ