Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Ocenění Wüsthof, Houseware Design Awards 201717.02.2017
Gratulujeme rodinné společnosti Wüsthof Dreizackwerk Solingen k vítězství!  Zlatá medaile na Housewar...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Original Wusthof30.07.2013
Výroba kovaného nože a jeho poznávací znaky: Předtím než si můžete koupit originální kovaný nůž Wüst...
Wüsthof Classic Ikon10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Ikon a Classic Ikon Creme           &n...
Wüsthof Classic10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Kovaný nůž Wüsthof Dreizack j...

Skladem - ihned k expedici

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 23 cm
Nůž kuchařský 23 cm, Wüsthof Classic Kovaný kuchařský nůž od předního výrobce nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Kuchařské nože Solingen jsou pověstné svojí kvalitou, vynikající ostrostí a dokonalým dílenským zpracováním. Pořiďte si originální kuchařský nůž Solingen/Germay. Popis: kovaný kuchařský nůž od Wüsthof Dreizack Solingen řady Classic profesio..
2 689 Kč
Bez DPH: 2 222 Kč
Blok s noži Wüsthof 5 dílů Silverpoint
Blok s noži SILVERPOINT 5 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy..
2 859 Kč
Bez DPH: 2 363 Kč
Kadeřnické nůžky Wüsthof 16 cm
Kadeřnické nůžky 16 cm Velice kvalitní kadeřnické nůžky od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nůžky jsou vyrobeny z nerezové oceli uvedená delka vyjadřuje celkovou délu nůžek Parametry: Délka: 16 cm materiál: chrom molybdenová ocel (X 50 Cr Mo 15) Firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen poskytuje na své výrobky doživotní záruku. ..
436 Kč
Bez DPH: 360 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 20 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 20 cm Kovaný kuchařský nůž od předního výrobce nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Kuchařské nože Solingen jsou pověstné svojí kvalitou, vynikající ostrostí a dokonalým dílenským zpracováním. Pořiďte si originální kuchařský nůž Solingen/Germay. Popis: kovaný kuchařský nůž od Wüsthof Dreizack Solingen řady Classic profesio..
2 317 Kč
Bez DPH: 1 915 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Grand Prix II, 20 cm - vítěz testu MF Dnes
Kuchařský nůž Wüsthof Grand Prix II, 20 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Tento nůž se stal vítězem nezávislého testu MF Dnes. Test MF Dnes naleznete zde. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jedno..
2 365 Kč
Bez DPH: 1 955 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 18 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 18 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouho..
645 Kč
Bez DPH: 533 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 20 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 20 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouho..
721 Kč
Bez DPH: 596 Kč
Kuchyňský nůž Solingen Wüsthof Classic, 16 cm
Kuchyňský nůž Solingen Wüsthof Classic, 16 cm Kuchyňský nůž Solingen Wüsthof Classic je kvalitní kovaný nůž vhodný na přípravu různých druhů potravin. Jedná se o univerzální kuchyňský nůž, který patřím k základním nožům v každé kuchyni. Kuchyňské nože Solingen Wüsthof Classic jsou vhodné pro profesionální i domácí použití. Nůž pochází z dílny známého výrobce Wüsthof Dreizackwe..
1 557 Kč
Bez DPH: 1 287 Kč
Nakrajovací nůž 20 cm, Wüsthof Gourmet - rozbaleno
Nakrajovací nůž 20 cm, Wüsthof Gourmet - ROZBALENO Nakrajovací nůž řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únav..
909 Kč604 Kč
Bez DPH: 499 Kč
Ocílka řeznická 32 cm ovál, Wüsthof
Ocílka řeznická 32 cm ovál, Wüsthof Ocílka řeznická od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: Ocílka řeznická,  Wüsthof   ovál rukojeť z syntetického černého materiálu značka kvality na každé rukojeti - logo trojzubce, město zhotovení, rozměr a řada ocílky Parametry: délka brusné plochy: 32 cm materiál: chrom molybdenová ocel (X 50..
1 282 Kč
Bez DPH: 1 060 Kč
Prkénko na krájení 40 x 30 x 5 cm
Prkénko na krájení 40 x 30 x 5 cm Dřevěné prkénko se stane Vaším šikovným pomocníkem v kuchyni. Prkénka od firmy  Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: přizpůsobené pro každodenní použití vyrobeno z bukového dřeva Parametry: 40 x 30 x 5 cm Materiál: bukové dřevo, světlé Firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen poskytuje na své výrobky doživotní záruku. ..
1 377 Kč
Bez DPH: 1 138 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof GOURMET 3 díly
Sada nožů GOURMET 3 díly Velice kvalitní a praktická  sada nožů Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis:..
2 232 Kč
Bez DPH: 1 845 Kč
Blok na nože Wüsthof, Classic, světlý
Blok na nože, Classic, světlý Velice kvalitní a praktický blok na nože od Wüsthof Dreizack Solingen v tmavém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny W..
1 719 Kč
Bez DPH: 1 421 Kč
Brousek na nože Wüsthof
Brousek na nože Wüsthof   Bezpečné a snadné použití. Tento dvoustupňový brousek na nože nevyžaduje nic víc, než pár jednoduchých úkonů, aby byly nože opět ostré. Může být použit i pro zoubkovaný a vroubkovaný okraj (sklokeramicka - pouze jemná fáze). Měkká rukojeť.   Dva kroky k nabroušení nožů:   1) Položte brusku na rovnou pracovní ploc..
408 Kč
Bez DPH: 337 Kč
Brousek na nože, Wüsthof CLASSIC IKON, dvojitý
Brousek na nože Wüsthof Classic Ikon, dvojitý   Bezpečné a snadné použití. Tento dvoustupňový brousek na nože nevyžaduje nic víc, než pár jednoduchých úkonů, aby byly nože opět ostré. Může být použit i pro zoubkovaný a vroubkovaný okraj (pouze jemná fáze).   Inovativní brousek vhodný pro praváky i leváky Dvě úrovně broušení - standardní a jemná ..
825 Kč
Bez DPH: 682 Kč
Brusný kámen TROMSO
-kvalitní kombinovaný brusný kámen Körnung -2 stupně hrubosti (zrno): 240 a 800 -brusný kámen určený k dokonalému naostření -obsahuje speciální stojánek z ABS plastu s odvodnými kanálky -pro domácí i profesionální použití -před použitím vložte do vody na 5-10 minut -vhodný pro všechny typy ocelových čepelí -zvláště vhodný pro ostření Damaškových čepelí -Značka CS Solingen ..
650 Kč
Bez DPH: 537 Kč
Chlebník 40cm
Chlebník z kvalitního tvrdého dřeva s optimálním větráním, krájecím prkénkem a vrchní plochou použitelnou jako odkládací prostor.   rozměry: 40 cm x 26 cm x 18,5 cm materiál: gumovník 100% přírodní propracovaný design integrované kovové logo prostorově úsporný tvar sklopné víko vhodné také jako prkénko - i p..
1 299 Kč
Bez DPH: 1 074 Kč
Držák na nože magnetický, CS Solingen
-Barva: černá -délka: 33 cm ..
165 Kč99 Kč
Bez DPH: 82 Kč
Jezdec na brusný kámen - bazar
Jezdec na brusný kámen Praktická pomůcka pro ostření brusným kamenem od Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Jedná se o klínek s nastaveným úhlem 14 °, aby bylo zajištěno, že nůž se po brusném kameni pohybuje pod správným úhlem od špičky čepele až po její konec. Tento šikovný pomocník je obzvláště vhodný pro nože s širší čepelí.  Měkký a strukturovaný silikonový povrch pak chrá..
990 Kč480 Kč
Bez DPH: 397 Kč
Kuchařská taška na nože a příslušenství, 10 ks
Kuchařská taška na nože a příslušenství, 10 ks Kuchařská taška na nože pro každého kuchaře i hospodyňku. Taška od firmy  Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: vyrobeno z pevné tkaniny určeno až na 10 kusů nožů a příslušenství o maximální délce 32 cm popruh na nošení přes rameno zámek s číselným kódem omyvatelné bez vybavení Parametry: ..
1 179 Kč
Bez DPH: 974 Kč
Kuchařská taška na nože a příslušenství, 12 ks
Kuchařská taška na nože a příslušenství, 12 ks Kuchařská taška na nože pro každého kuchaře i hospodyňku. Taška od firmy  Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: vyrobeno z pevné tkaniny určeno až na 12 kusů nožů a příslušenství o maximální délce 32 cm omyvatelné bez vybavení Parametry: 51 x 17 cm (složená) Materiál: pevná tkanina Firma Wü..
925 Kč
Bez DPH: 764 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 16 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 16 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze spe..
2 298 Kč
Bez DPH: 1 899 Kč
Kuchyňský nůž 16 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž kuchyňský 16 cm, Wüsthof Gourmet Velice praktický kuchyňský nůž řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě př..
778 Kč
Bez DPH: 643 Kč
Magnetická lišta dřevěná 45 cm, Wüsthof
Magnetická lišta dřevěná 45 cm, Wüsthof Vysoce magnetická lišta dřevěná od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: dřevěná magnetická lišta  dva silné magnety v liště zařučují opravdu pevné uchycení nožů Parametry: Délka: 45 cm Firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen poskytuje na své výrobky doživotní záruku. ..
835 Kč
Bez DPH: 690 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2018
Technická správa obchodu: Salab