Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Sady nožů

Sady nožů
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kuchařská mapa s vybavením Wüsthof Silverpoint  5 dílů
Kuchařská mapa s vybavením Silverpoint 5 dílů Velice kvalitní a praktická kuchařská mapa s vybavením Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firm..
2 990 Kč
Bez DPH: 2 471 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof GOURMET 3 díly
Sada nožů GOURMET 3 díly Velice kvalitní a praktická  sada nožů Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis:..
2 232 Kč
Bez DPH: 1 845 Kč
Kufřík s kuchařským vybavením CLASSIC 9 dílů
Kufřík s kuchařským vybavením CLASSIC 9 dílů Využijte šance a pořiďte si praktický kufřík s kovanými noži a dalším kuchařským vybavením od Classic od Wüsthof Dreizack Solingen za sníženou cenu. Kufřík byl rozbalen na předváděcí akci a nože ani vybavení nebylo nikdy požito. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüstho..
8 027 Kč
Bez DPH: 6 634 Kč
Cestovní sada nožů a příslušenství od Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen
Cestovní sada nožů a příslušenství od Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen Cestovní sada nožů a příslušenství od Ed. Wüsthof Dreizackwerk je ideální společník na cesty pro všechny nadšence i profesionální kuchaře. Ať už jedete na dovolenou, nebo na víkendové vaření, máte to nejpotřebnější vždy po ruce. Tato kuchařská "KáPéZetka" obsahuje 3 kované nože řady Classic, malý brousek, kuchyňsk..
4 849 Kč
Bez DPH: 4 007 Kč
Kuchařská mapa s noži a ocílkou Wüsthof 5 dílů
Kuchařská mapa s vybavením - 5 dílů Velice kvalitní a praktická mapa s kuchařským vybavením Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Sada obsahuje základní kuchařské nože, které najdou uplatnění v každé kuchyni. Sada nožů je dodávána spolu s omyvatelnou mapou, která slouží pro uskladnění nožů i jejich snadnou přepravu. Vhodné pro všechny profesionální kuchaře i nadšené amatéry.  ..
5 348 Kč
Bez DPH: 4 420 Kč
Mapa kuchařských nožů Solingen Wüsthof Gourmet, 5 ks
Sada kuchařských nožů Solingen Wüsthof Gourmet, 5 ks Sada kuchařských nožů Solingen Wüsthof Gourmet je vhodná pro začínající kuchaře, nebo nadšence. Jedná se o nekované nože. Set obsahuje základní nože potřebné v každé kuchyni. Nože pocházejí z dílny známého výrobce Wüsthof Dreizackwerk Solingen Germany. Tyto kuchyňské nože se vyznačují precizním dílenským zpracování..
4 847 Kč
Bez DPH: 4 006 Kč
Nůž kuchyňský porcovací se servírovací vidličkou, CS Solingen
-Materiál: nerezová ocel -ergonomická rukojeť -sada obsahuje: -nůž na porcování masa 25,5 cm -servírovací vidlička 18,5 cm ..
265 Kč199 Kč
Bez DPH: 164 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC 2 díly
Sada nožů CLASSIC 2 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis: ..
3 286 Kč
Bez DPH: 2 716 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC 2 díly
Sada nožů CLASSIC 2 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis: ..
3 381 Kč
Bez DPH: 2 794 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC 3 díly
Sada nožů CLASSIC 3 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis: ..
4 502 Kč
Bez DPH: 3 721 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC 4 díly
Sada nožů CLASSIC 4 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis: ..
5 538 Kč
Bez DPH: 4 577 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC 5 dílů
Sada nožů CLASSIC 5 dílů Velice kvalitní a praktická sada nožů řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis: ..
7 115 Kč
Bez DPH: 5 880 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC 6 dílů
  Sada nožů Wüsthof CLASSIC 6 dílů Velice praktická sada špičkových kovaných nožů řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Sada obsahuje 5 nejvíce používaných kuchyňských nožů a ocílku na udržení jejich perfektní ostrosti. Nože jsou vyrobeny z té nejlepší chrom molybdenové oceli (X 50 Cr Mo 15). Tradice výroby nožů v této rodinné firmě, kter..
8 499 Kč
Bez DPH: 7 024 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC IKON 2 díly
  Sada nožů CLASSIC IKON 2 díly Mimořádně elegantní a praktická sada kovaných nožů Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jež je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní..
3 780 Kč
Bez DPH: 3 124 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC IKON 2 díly
Sada nožů CLASSIC IKON 2 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Po..
4 170 Kč
Bez DPH: 3 446 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC IKON 3 díly
Sada nožů CLASSIC IKON 3 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Po..
5 861 Kč
Bez DPH: 4 844 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC IKON CREME 2 díly
Sada nožů CLASSIC IKON CREME 2 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Classic Ikon Creme od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüs..
3 881 Kč
Bez DPH: 3 208 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof CLASSIC IKON CREME 3 díly
Sada nožů CLASSIC IKON CREME 3 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Classic Ikon Creme od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüs..
5 861 Kč
Bez DPH: 4 844 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof Culinar 3 díly
Sada nožů Culinar 3 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis: ..
6 022 Kč
Bez DPH: 4 977 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof GOURMET 2 díly
Sada nožů GOURMET 2 díly Velice kvalitní a praktická  sada nožů Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis:..
1 861 Kč
Bez DPH: 1 538 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof GRAND PRIX II 2 díly
Sada nožů GRAND PRIX II 2 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. ..
3 381 Kč
Bez DPH: 2 794 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof GRAND PRIX II 2 díly
Sada nožů GRAND PRIX II 2 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. ..
3 286 Kč
Bez DPH: 2 716 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof GRAND PRIX II 3 díly
Sada nožů GRAND PRIX II 3 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. ..
4 502 Kč
Bez DPH: 3 721 Kč
Sada kuchařských nožů Wüsthof IKON 2 díly
Sada nožů IKON 2 díly Velice kvalitní a praktická sada nožů Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen . Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Popis: ko..
5 625 Kč
Bez DPH: 4 649 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2019
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ