Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Ocenění Wüsthof, Houseware Design Awards 201717.02.2017
Gratulujeme rodinné společnosti Wüsthof Dreizackwerk Solingen k vítězství!  Zlatá medaile na Housewar...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Original Wusthof30.07.2013
Výroba kovaného nože a jeho poznávací znaky: Předtím než si můžete koupit originální kovaný nůž Wüst...
Wüsthof Classic Ikon10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Ikon a Classic Ikon Creme           &n...
Wüsthof Classic10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Kovaný nůž Wüsthof Dreizack j...

Bloky s noži

Bloky s noži
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Blok s noži Wüsthof 5 dílů Silverpoint
Blok s noži SILVERPOINT 5 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy..
3 266 Kč3 104 Kč
Bez DPH: 2 565 Kč
 Blok s noži Wüsthof Ikon 9 dílů, Hnědý
  Blok s noži Wüsthof Ikon 9 dílů, Hnědý Dejte přednost skutečné kvalitě a ozdobte svoji kuchyni elegantním a praktickým blokem s kovanými noži Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v hnědém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna ..
31 035 Kč
Bez DPH: 25 649 Kč
Blok nožů Wüsthof Classic 7 dílů, černý
Blok nožů Wüsthof Classic 7 dílů, černý Velice kvalitní a praktický blok s kovanými noži Wüsthof Dreizack Solingen řady Classic ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jež je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do d..
8 939 Kč
Bez DPH: 7 388 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 12 dílů, hnědý
Blok s noži CLASSIC 12 dílů, Hnědý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen v hnědém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny..
17 565 Kč
Bez DPH: 14 517 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 12 dílů, Světlý
Blok s noži CLASSIC 12 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rod..
17 565 Kč
Bez DPH: 14 517 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 12 dílů, Černý
Blok s noži CLASSIC 12 dílů, Černý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny..
17 565 Kč
Bez DPH: 14 517 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 5 dílů, Světlý
Blok s noži CLASSIC 5 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodi..
7 419 Kč
Bez DPH: 6 131 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 7 dílů, Světlý
Blok s noži CLASSIC 7 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodi..
8 939 Kč
Bez DPH: 7 388 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 9 dílů, Hnědý
Blok s noži CLASSIC 9 dílů, Hnědý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen v hnědém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny ..
11 732 Kč
Bez DPH: 9 696 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 9 dílů, Světlý
Blok s noži CLASSIC 9 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodi..
11 732 Kč
Bez DPH: 9 696 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC 9 dílů, Černý
Blok s noži CLASSIC 9 dílů, Černý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny ..
11 732 Kč
Bez DPH: 9 696 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON 6 dílů, Černý
Blok s noži CLASSIC IKON 6 dílů, Černý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy ..
14 895 Kč
Bez DPH: 12 310 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON 9 dílů, Černý
Blok s noži CLASSIC IKON 9 dílů, Černý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy ..
20 975 Kč
Bez DPH: 17 335 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON Creme 6 dílů, bílý
Blok s noži CLASSIC IKON 6 dílů, bílý velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v bílém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení fir..
14 895 Kč
Bez DPH: 12 310 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON Creme 9 dílů, bílý
Blok s noži CLASSIC IKON 9 dílů, Bílý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v bílém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy čl..
20 975 Kč
Bez DPH: 17 335 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON créme, 8 dílů
Blok s noži Wusthof CLASSIC IKON créme, 8 dílů,  Kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon créme od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní do..
17 099 Kč
Bez DPH: 14 131 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON, 8 dílů
Blok s noži Wusthof CLASSIC IKON 8 dílů, Černý Kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve v..
17 099 Kč
Bez DPH: 14 131 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON, 8 dílů, černý
Blok s noži Wusthof CLASSIC IKON 8 dílů, Černý Kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. D..
17 099 Kč
Bez DPH: 14 131 Kč
Blok s noži Wüsthof Culinar 6 dílů, Světlý
Blok s noži Culinar 6 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové..
15 076 Kč
Bez DPH: 12 460 Kč
Blok s noži Wüsthof Culinar 9 dílů, Pískově-šedý
Blok s noži Culinar 9 dílů, Pískově-šedý Velice kvalitní a praktický blok s noži Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen v pískově-šedém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení fi..
19 450 Kč
Bez DPH: 16 074 Kč
Blok s noži Wüsthof Culinar 9 dílů, Světlý
Blok s noži Culinar 9 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové..
19 455 Kč
Bez DPH: 16 079 Kč
Blok s noži Wüsthof Culinar 9 dílů, Světlý
Blok s noži Culinar 9 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové..
22 068 Kč
Bez DPH: 18 238 Kč
Blok s noži Wüsthof GOURMET 5 dílů, Světlý
Blok s noži GOURMET 5 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové..
3 771 Kč
Bez DPH: 3 117 Kč
Blok s noži Wüsthof GOURMET 6 dílů, Světlý
Blok s noži GOURMET 6 dílů, Světlý Velice kvalitní a praktický blok s noži Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen ve světlém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové..
5 471 Kč
Bez DPH: 4 521 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2018
Technická správa obchodu: Salab