Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Prodávané nože

V internetovém obchodě s nožířskými produkty a kuchyňskými potřebami KovaneNoze.cz naleznete pečlivý výběr produktů a značek. Hlavní část nabídky tvoří originální nože Solingen Germany, které patří mezi nejkvalitnější nože, které můžete na trhu získat.

Nože podle použití

Kuchyňské nože. Máme pro Vás vybrány kuchyňské nože ideální pro domácnosti i profesionální kuchaře. V kuchyni musíme vykonávat mnoho úkonů a pro každý úkon je vhodný jiný typ nože. Vysoké kusy masa s kostí například lépe zpracujeme velkým kuchařským nožem, nebo japonským nožem s vysokou čepelí, pečivo potom nožem s vlnitým ostřím a zeleninu oloupeme nejlépe nožem krátkým.

Výběr kuchyňských nožů podle způsobu použití naleznete zde: Kategorie kuchyňských nožů.

V nabídce naleznete nožířské produkty opravdových mistrů svého oboru s více jak staletou tradicí. Katalog neustále aktualizujeme, ale největší slabost máme pro produkty německé společnosti Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Zajímavou nabídku prezentuje také švýcarský výrobce Victorinox.

Outdoorové nože. Nože do přírody, nože pro sebeobranu, multifunkční nože, nebo speciální nože pro příslušníky ochranných složek jako jsou hasiči, policisté nebo zdravotníci. Vybírejte ze široké nabídky kapesních nožů a loveckých nožů od ověřených výrobců Böker Solingen Germany a výrobce proslulých švýcarských armádních nožů Victorinox.

Nože podle materiálu a technologie výroby

Kované nože. Kované nože stojí na špičce výroby ocelových nožů. Kvalitní kovaný nůž se vyznačuje nejen svojí pevností, perfektní ostrostí a nezničitelností, ale také elegantním designem, který spolu s dokonalým dílenským zpracováváním pozvedá tento obor na umění. Kované nože od výrobců, které prezentujeme, jsou investicí na celý život. Kovaný kuchyňský nůž je jasnou volbou pro všechny profesionály, ale také milovníky krásných a dokonale funkčních věcí. Více informací o kovaných nožích můžete nalézt zde: Kované Nože Solingen

Lisované (nekované) nože. Cenově příznivá varianta ocelového nože. Lisované nože v naší nabídce jsou převážně vyráběny ze stejných materiálů a v podobném designu jako nože kované jeho vlastnosti jsou ovšem o několik tříd níže. Lisované nože jsou vhodné pro všechny domácí kuchaře, kteří s noži netráví podstatnou část svého pracovního dne a do kovaného nože investovat nechtějí. Často bývají pořizovány také kuchaři začátečníky, kteří na „svoje opravdové Solingeny“ zatím šetří.

Keramické nože. Keramické nože jsou oblíbeny pro svoji dlouho trvající ostrost a proklínány pro svoji křehkost. Fakt je ten, že pokud o ně budete dobře pečovat a krájet jen vhodné potraviny, tak Vám udělají obrovský kus práce. Výběr keramických nožů zde: Keramické nože

Střenka. Rukojeť určuje osobnost nože a spolu s blokem nebo lištou dotváří atmosféru kuchyně. Podle osobních preferencí můžete vybírat z jednotlivých řad elegantních moderních designů, nebo vsadit na klasiku. Střenky nožů jsou nejčastěji vyrobeny ze syntetických, nebo přírodních materiálů. Rukojeť může být vsazena do trnu, nebo připevněna nýty. Filtr produktů jednotlivých řad naleznete ve sloupci po vaší levé ruce.

kovaný kuchařský nůž Wusthof

Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2019
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ