Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Špikovací nože

Špikovací nože
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nůž na špikovaní 12 cm, Wüsthof Classic
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Classic  Nůž na špikování řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetic..
1 168 Kč
Bez DPH: 965 Kč
Nůž na špikovaní 10 cm, Wüsthof Classic
Nůž na špikování 10 cm, Wüsthof Classic  Nůž na špikování řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetic..
1 130 Kč
Bez DPH: 934 Kč
Nůž na špikovaní 14 cm, Wüsthof Classic
Nůž na špikování 14 cm, Wüsthof Classic  Nůž na špikování řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetic..
1 453 Kč
Bez DPH: 1 201 Kč
Nůž na špikovaní 16 cm, Wüsthof Classic
Nůž na špikování 16 cm, Wüsthof Classic  Nůž na špikování řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetic..
1 557 Kč
Bez DPH: 1 287 Kč
Nůž na špikovaní 7 cm, Wüsthof Classic
Nůž na špikování 7 cm, Wüsthof Classic  Nůž na špikování řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetick..
1 092 Kč
Bez DPH: 902 Kč
Nůž na špikování 10 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž na špikování 10 cm, Wüsthof Gourmet Nůž na špikování řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlou..
341 Kč
Bez DPH: 282 Kč
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Classic Ikon Nůž na špikování řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního če..
1 510 Kč
Bez DPH: 1 248 Kč
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
  Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme Ozdobte svoji kuchyni mimořádně elegantním kovaným nožem na špikování řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální..
1 449 Kč
Bez DPH: 1 198 Kč
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Culinar
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Culinar Nůž na špikování řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce, město zhot..
1 738 Kč
Bez DPH: 1 436 Kč
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Gourmet Nůž na špikování řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlou..
389 Kč
Bez DPH: 321 Kč
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Grand Prix II Nůž na špikování řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého synteti..
1 168 Kč
Bez DPH: 965 Kč
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Ikon
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Ikon Nůž na špikování řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva optimálně vyvážené ..
2 137 Kč
Bez DPH: 1 766 Kč
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Silverpoint
Nůž na špikování 12 cm, Wüsthof Silverpoint Nůž na špikování řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci ..
246 Kč
Bez DPH: 203 Kč
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Classic
  Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Classic  Kovaný nůž na špikování řady Classic od předního světového výrobce nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny..
1 092 Kč
Bez DPH: 902 Kč
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Classic Ikon Nůž na špikování řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního čer..
1 249 Kč
Bez DPH: 1 032 Kč
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
  Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme Ozdobte svoji kuchyni mimořádně elegantním kovaným nožem na špikování řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální ..
1 249 Kč
Bez DPH: 1 032 Kč
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Culinar
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Culinar Nůž na špikování řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce, město zhoto..
1 372 Kč
Bez DPH: 1 134 Kč
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Grand Prix II Nůž na špikování řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetic..
885 Kč
Bez DPH: 731 Kč
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Ikon
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Ikon Nůž na špikování řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva optimálně vyvážené nože p..
1 654 Kč
Bez DPH: 1 367 Kč
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Le Cordon Bleu
Nůž na špikování 9 cm, Wüsthof Le Cordon Bleu Nůž na špikování řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Le Cordon Bleu  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná se speciálním posílením ..
970 Kč
Bez DPH: 802 Kč
Nůž na špikování Böker 8 cm
Nůž na špikování Böker 8 cm Kvalitní  nůž na špikování řady Casa od Böker Solingen. Jedná se o kuchyňský nůž s krátkou čepelí, která je ideální na špikování masa. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerezové chrom-molybdenové oceli a je kalena. Rukojeť kuchyňského nože je vyrobena z kaštanového dřeva a celková koncepce nože odkazuje na, tradič..
443 Kč
Bez DPH: 366 Kč
Špikovací nůž 16 cm, Victorinox
Špikovací nůž 16 cm, Victorinox Praktický kuchařský nůž od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Špikovací nůž se používá k porcování, špikování, čištění masa apod. Popis: ostrá špička kvalitní dřevěná střenka Parametry: délka: 16 cm Uvedená velikost nože vyjadřuje délku jeho čepele. Kvůli zachování přírodního dřevěného ma..
797 Kč
Bez DPH: 659 Kč
Špikovací nůž 14 cm, Victorinox
Špikovací nůž 14 cm, Victorinox Praktický kuchařský nůž od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Špikovací nůž se používá k porcování, špikování, čištění masa apod. Popis: ostrá špička kvalitní dřevěná střenka Parametry: délka: 14 cm Uvedená velikost nože vyjadřuje délku jeho čepele. Kvůli zachování přírodního dřevěného materiálu st..
731 Kč
Bez DPH: 604 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2019
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ