Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Nože na šunku

Nože na šunku
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nůž na šunku 18 cm, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 18 cm, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mat..
1 662 Kč
Bez DPH: 1 374 Kč
Nůž na krájení 23 cm, Wüsthof Silverpoint
  Nůž na krájení 23 cm, Wüsthof Silverpoint Nůž vhodný pro krájení větších kusů masa, ovoce a zeleniny. Délka 23 cm, řada Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Pro výrobu nože je použita stejně kvalitní ocel, jako u kovaných nožů, ale proces kování je při výrobě vypuštěn. Díky tomu lze vyrobit opravdu kvalitní nůž za atraktivní cenu. Popis: nekovaný nůž řa..
626 Kč
Bez DPH: 517 Kč
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Nůž na šunku řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého sy..
1 956 Kč
Bez DPH: 1 617 Kč
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme   Mimořádně elegantní a nekompromisně funkční nůž na šunku řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Vhodný pro krájení větších kusů masa, zeleniny a ovoce. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtov..
1 956 Kč
Bez DPH: 1 617 Kč
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Culinar
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Culinar Nůž na šunku řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce, město zhotove..
2 222 Kč
Bez DPH: 1 836 Kč
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Grand Prix II Nůž na šunku řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiá..
1 557 Kč
Bez DPH: 1 287 Kč
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Ikon
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Ikon Nůž na šunku řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva optimálně vyvážené nože pře..
2 707 Kč
Bez DPH: 2 237 Kč
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Le Cordon Bleu
Nůž na šunku 16 cm, Wüsthof Le Cordon Bleu Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Le Cordon Bleu  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná se speciálním posílením designu..
1 576 Kč
Bez DPH: 1 302 Kč
Nůž na šunku 20 cm výbrus, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 20 cm výbrus, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciální..
2 099 Kč
Bez DPH: 1 735 Kč
Nůž na šunku 20 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na šunku 20 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II Nůž na šunku řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního č..
2 099 Kč
Bez DPH: 1 735 Kč
Nůž na šunku 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
2 004 Kč
Bez DPH: 1 656 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mat..
1 947 Kč
Bez DPH: 1 609 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mat..
1 747 Kč
Bez DPH: 1 444 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic Ikon Nůž na šunku řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého sy..
2 317 Kč
Bez DPH: 1 915 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
  Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme   Mimořádně elegantní a nekompromisně funkční nůž na šunku řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Vhodný pro krájení větších kusů masa, zeleniny a ovoce. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s tro..
2 317 Kč
Bez DPH: 1 915 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Culinar
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Culinar Nůž na šunku řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce, město zhotove..
2 555 Kč
Bez DPH: 2 112 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Gourmet Nože na šunku řady Gourmet pro domácí a profesionální použití od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože př..
1 035 Kč
Bez DPH: 855 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Grand Prix II Nůž na šunku řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiá..
1 947 Kč
Bez DPH: 1 609 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Ikon
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Ikon Nůž na šunku řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva optimálně vyvážené nože pře..
3 277 Kč
Bez DPH: 2 708 Kč
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Silverpoint
Nůž na šunku 20 cm, Wüsthof Silverpoint Nůž na šunku řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci zn..
541 Kč
Bez DPH: 447 Kč
Nůž na šunku 23 cm vlnité ostří, Wüsthof Culinar
Nůž na šunku 23 cm vlnité ostří, Wüsthof Culinar Nůž na šunku řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar čepel: vlnité ostří rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepel..
3 020 Kč
Bez DPH: 2 496 Kč
Nůž na šunku 23 cm výbrus, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 23 cm výbrus, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciální..
2 308 Kč
Bez DPH: 1 907 Kč
Nůž na šunku 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ..
2 165 Kč
Bez DPH: 1 789 Kč
Nůž na šunku 23 cm, Wüsthof Classic
Nůž na šunku 23 cm, Wüsthof Classic  Nůž na šunku řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mat..
2 080 Kč
Bez DPH: 1 719 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2019
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ