Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Ocenění Wüsthof, Houseware Design Awards 201717.02.2017
Gratulujeme rodinné společnosti Wüsthof Dreizackwerk Solingen k vítězství!  Zlatá medaile na Housewar...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Original Wusthof30.07.2013
Výroba kovaného nože a jeho poznávací znaky: Předtím než si můžete koupit originální kovaný nůž Wüst...
Wüsthof Classic Ikon10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Ikon a Classic Ikon Creme           &n...
Wüsthof Classic10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Kovaný nůž Wüsthof Dreizack j...

Nože na rajčata

Nože na rajčata
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nůž na rajčata 11 cm, Victorinox - SwissClassic
Nůž na rajčata Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž od proslulého Švýcarského výrobce Victorinox. Kuchyňské nože s kratší čepelí, výborně využijete při činnostech vyžadujících přesnost, např. při zpracování ovoce, zeleniny apod. Popis: nekovaný nůž Victorinox černá plastová rukojeť vlnité ostří zaoblená špička Parametry: ..
104 Kč
Bez DPH: 86 Kč
Nůž na rajčata 11 cm, Victorinox - SwissClassic
Nůž na rajčata Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž od proslulého Švýcarského výrobce Victorinox. Kuchyňské nože s kratší čepelí, výborně využijete při činnostech vyžadujících přesnost, např. při zpracování ovoce, zeleniny apod. Popis: nekovaný nůž Victorinox, řady Fibrox červená plastová rukojeť vlnité ostří zaoblená špička P..
104 Kč
Bez DPH: 86 Kč
Nůž na rajčata 11 cm, Victorinox - SwissClassic
  Nůž na rajčata Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž od proslulého Švýcarského výrobce Victorinox. Kuchyňské nože s kratší čepelí, výborně využijete při činnostech vyžadujících přesnost, např. při zpracování ovoce, zeleniny apod. Popis: nekovaný nůž Victorinox modrá plastová rukojeť vlnité ostří zaoblená špička Param..
104 Kč
Bez DPH: 86 Kč
Nůž na rajčata 12 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž na rajčata 12 cm, Wüsthof Gourmet Nůž na rajčata řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodo..
446 Kč
Bez DPH: 369 Kč
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Classic
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Classic  Nůž na rajčata řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetic..
1 424 Kč
Bez DPH: 1 177 Kč
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Classic Ikon Nůž na rajčata řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syn..
1 804 Kč
Bez DPH: 1 491 Kč
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme Nůž na rajčata řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního krémo..
1 673 Kč
Bez DPH: 1 383 Kč
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Culinar
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Culinar Nůž na rajčata řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce, město zhotoven..
2 070 Kč
Bez DPH: 1 711 Kč
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Gourmet Nůž na rajčata řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci ..
531 Kč
Bez DPH: 439 Kč
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Grand Prix II Nůž na rajčata řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetickéh..
1 424 Kč
Bez DPH: 1 177 Kč
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Ikon
Nůž na rajčata 14 cm, Wüsthof Ikon Nůž na rajčata řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva optimálně vyvážené nože před..
2 449 Kč
Bez DPH: 2 024 Kč
Nůž na rajčata Victorinox, 11 cm
Nůž na rajčata Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Kuchyňské nože s kratší čepelí, výborně využijete při činnostech vyžadujících přesnost, např. při zpracování ovoce, zeleniny apod. Popis: nekovaný nůž Victorinox zelená plastová rukojeť vlnité ostří zaoblená špička Parametry..
104 Kč
Bez DPH: 86 Kč
Nůž na rajčata Victorinox, 11 cm - SwissClassic
Nůž na rajčata Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Kuchyňský nůž s kratší čepelí, výborně využijete při činnostech vyžadujících přesnost, např. při zpracování ovoce, zeleniny apod. Popis: nekovaný nůž Victorinox žlutá plastová rukojeť vlnité ostří zaoblená špička Parametry: ..
104 Kč
Bez DPH: 86 Kč
Nůž na rajčata Victorinox, 11 cm - SwissClassic
Nůž na rajčata Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Kuchyňský nůž s kratší čepelí, výborně využijete při činnostech vyžadujících přesnost, např. při zpracování ovoce, zeleniny apod. Popis: nekovaný nůž Victorinox oranžová plastová rukojeť vlnité ostří zaoblená špička Parametr..
104 Kč
Bez DPH: 86 Kč
Nůž na rajčata Victorinox, 11 cm - SwissClassic
Nůž na rajčata Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Kuchyňský nůž s kratší čepelí, výborně využijete při činnostech vyžadujících přesnost, např. při zpracování ovoce, zeleniny apod. Popis: nekovaný nůž Victorinox růžová plastová rukojeť vlnité ostří zaoblená špička Parametry:..
104 Kč
Bez DPH: 86 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2018
Technická správa obchodu: Salab