Nože na lososa

Nože na lososa

 

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nůž na lososa 29 cm výbrus, Wüsthof Gourmet
Nůž na lososa 29 cm výbrus, Wüsthof Gourmet Nůž na lososa řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí úna..
1 453 Kč
Bez DPH: 1 201 Kč
Nůž na lososa 29 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž na lososa 29 cm, Wüsthof Gourmet Nůž na lososa řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé..
1 189 Kč
Bez DPH: 983 Kč
Nůž na lososa 29 cm, Wüsthof Silverpoint
  Nůž na lososa 29 cm, Wüsthof Silverpoint Nůž zkonstruovaný speciálně pro krájení plátků lososa. Délka 29 cm, řada Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Pro výrobu nože je použita stejně kvalitní ocel, jako u kovaných nožů, ale proces kování je při výrobě vypuštěn. Díky tomu lze vyrobit opravdu kvalitní nůž za atraktivní cenu. Popis: nekovaný nůž řady Wüs..
712 Kč
Bez DPH: 588 Kč
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Classic
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Classic  Nůž na lososa řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního ..
2 678 Kč
Bez DPH: 2 213 Kč
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Nůž na lososa řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je z..
2 792 Kč
Bez DPH: 2 307 Kč
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Creme Nůž na lososa řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná ..
2 570 Kč
Bez DPH: 2 124 Kč
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II Nůž na lososa řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního..
2 678 Kč
Bez DPH: 2 213 Kč
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Ikon
Nůž na lososa 32 cm výbrus, Wüsthof Ikon Nůž na lososa řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva opt..
3 982 Kč
Bez DPH: 3 291 Kč
Nůž na lososa 32 cm, Wüsthof Classic
Nůž na lososa 32 cm, Wüsthof Classic  Nůž na lososa řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiá..
2 317 Kč
Bez DPH: 1 915 Kč