Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Nože na chleba

Nože na chleba
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cukrářský nůž Wüsthof PRO, 26 cm
Cukrářský nůž Wüsthof PRO Colour, 26 cm, na pekařské výrobky Profesionální cukrářský nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen. Široký cukrářský nůž vhodný například na krájení dortů, zákusků, nebo pečiva.  Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof PRO Colour ideální pro restaurační řetězce, velké kuchyně, řezníky i domácnosti  ..
825 Kč
Bez DPH: 682 Kč
Nůž na chleba 20 cm s vlnitým ostřím, Wüsthof Classic Ikon
  Nůž na chleba 20 cm s vlnitým ostřím, Wüsthof Classic Ikon Ozdobte svoji kuchyni mimořádně elegantním a nekompromisně funkčním nožem na chleba řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon čepel: vlnité ostří ideální pro krájení křupavého pěčiva klasická ergonomická ruko..
2 469 Kč
Bez DPH: 2 040 Kč
Nůž na chleba 20 cm vlnité ostří, Wüsthof Gourmet
Nůž na chleba 20 cm vlnité ostří, Wüsthof Gourmet Nůž na chleba řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet čepel: vlnité ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážen..
968 Kč
Bez DPH: 800 Kč
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic  Nůž na chleba řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a j..
1 795 Kč
Bez DPH: 1 483 Kč
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Nůž na chleba řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvz..
2 203 Kč
Bez DPH: 1 821 Kč
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Culinar
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Culinar Nůž na chleba řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  čepel: zubaté ostří rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na kaž..
2 555 Kč
Bez DPH: 2 112 Kč
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Grand Prix II Nůž na chleba řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze..
1 795 Kč
Bez DPH: 1 483 Kč
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Ikon
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Ikon Nůž na chleba řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dře..
3 068 Kč
Bez DPH: 2 536 Kč
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Silverpoint
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Silverpoint Nůž na chleba řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint čepek: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předch..
579 Kč
Bez DPH: 479 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic  Nůž na chleba řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a j..
2 080 Kč
Bez DPH: 1 719 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Nůž na chleba řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvz..
2 536 Kč
Bez DPH: 2 096 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Creme Nůž na chleba řady Classic Ikonb Creme od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon Creme čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z ..
2 536 Kč
Bez DPH: 2 096 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Culinar
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Culinar Nůž na chleba řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  čepel: zubaté ostří rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé če..
2 887 Kč
Bez DPH: 2 386 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Gourmet
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Gourmet Nůž na chleba řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože pře..
1 282 Kč
Bez DPH: 1 060 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Grand Prix II
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Grand Prix II Nůž na chleba řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze..
2 080 Kč
Bez DPH: 1 719 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Ikon
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Ikon Nůž na chleba řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dře..
3 505 Kč
Bez DPH: 2 897 Kč
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Solingen, Classic
Nůž na chleba 23 cm zubaté ostří, Wüsthof Solingen, Classic  Nůž na pečivo řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: dvojité vroubkované ostří pro hladký řez bez použití silného tlaku klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profes..
2 049 Kč
Bez DPH: 1 693 Kč
Nůž na chleba 23 cm, dvojité zoubkované ostří, Wüsthof Classic Ikon
Nůž na chleba 23 cm, dvojité zoubkované ostří, Wüsthof Classic Ikon Nůž na chleba řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  čepel: dvojité zoubkované ostří, zabezpečující delší ostrost Ať už má chléb měkkou, nebo tvrdou kůrkudvojité zoubkované ostří umožňuje mimořádně hladký, čistý ..
2 490 Kč
Bez DPH: 2 058 Kč
Nůž na chleba 26 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic
Nůž na chleba 26 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic  Nůž na chleba řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze ..
2 222 Kč
Bez DPH: 1 836 Kč
Nůž na chleba Victorinox, SwissClassic
  Nůž na chleba Victorinox, SwissClassic Kvalitní a praktický nůž na pečivo od proslulého Švýcarského výrobce Victorinox. Ideální na krájení chleba, těsta, nebo oddělování koláčů od plechu. Popis: nekovaný nůž Victorinox, řada Fibrox plastová rukojeť vlnité ostří Parametry: délka čepele: 21 cm Uvedená velikost nože vyjadřuje délku j..
655 Kč
Bez DPH: 541 Kč
Nůž na krájení s vlnitým ostřím, 26 cm, Wüsthof Classic Ikon
  Nůž na krájení s vlnitým ostřím, 26 cm, Wüsthof Classic Ikon Profesionální „super kráječ“ mimořádně elegantní řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  vlnité ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože..
2 659 Kč
Bez DPH: 2 198 Kč
Nůž na pečivo 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nůž na chleba 20 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Creme Nůž na chleba řady Classic Ikon Creme od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon Creme čepel: zubaté ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z j..
2 203 Kč
Bez DPH: 1 821 Kč
Nůž na pečivo Böker 21 cm
Nůž na pečivo Böker 21 cm Kvalitní nůž na pečivo řady ColorCut  od Böker Solingen. Jedná se kuchyňský nůž s vlnitou čepelí, který je vhodný ke krájení pečiva, například různých baget, rohlíků, chleba apod. Čepel je vyrobena z kvalitní chrom-molybdenové oceli a je opatřena teflonovým povlakem, který brání poškrabání a přilnutí potravin k čepeli. Řez tímto no..
345 Kč
Bez DPH: 285 Kč
Nůž na pečivo Böker 21 cm
Nůž na pečivo Böker 21 cm Kvalitní nůž na pečivo řady ColorCut  od Böker Solingen. Jedná se kuchyňský nůž s vlnitou čepelí, který je vhodný ke krájení pečiva, například různých baget, rohlíků, chleba apod. Čepel je vyrobena z kvalitní chrom-molybdenové oceli a je opatřena teflonovým povlakem, který brání poškrabání a přilnutí potravin k čepeli. Ře..
345 Kč
Bez DPH: 285 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2019
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ