Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Nože filetovací

Nože filetovací
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Filetovací nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mater..
1 624 Kč
Bez DPH: 1 342 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Filetovací nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mater..
1 462 Kč
Bez DPH: 1 208 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Filetovací nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syn..
1 994 Kč
Bez DPH: 1 648 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme Filetovací nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černé..
1 994 Kč
Bez DPH: 1 648 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Culinar
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Culinar Filetovací nůž řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce, město zhotoven..
2 298 Kč
Bez DPH: 1 899 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Gourmet
  Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Gourmet Filetovací nůž od Wüsthof Dreizack Solingen řady Gourmet. Ideální pro filetování ryb, zvěřiny, nebo masa. Flexibilní pružná čepel je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profes..
797 Kč
Bez DPH: 659 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Gourmet
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Gourmet Filetovací nože řady Gourmet pro domácí a profesionální použití od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože před..
607 Kč
Bez DPH: 502 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Grand Prix II
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Grand Prix II Filetovací nůž řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mat..
1 624 Kč
Bez DPH: 1 342 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Ikon
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Ikon Filetovací nůž řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva optimálně vyvážené nože před..
2 802 Kč
Bez DPH: 2 316 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Silverpoint
  Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Silverpoint Pružný filetovací nůž vhodný na přesné filetování ryb, zvěřiny a masa. Délka 16 cm, řada Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Pro výrobu nože je použita stejně kvalitní ocel, jako u kovaných nožů, ale proces kování je při výrobě vypuštěn. Díky tomu lze vyrobit opravdu kvalitní nůž za atraktivní cenu. Popis: nekovaný ..
449 Kč
Bez DPH: 371 Kč
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Classic
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Classic Filetovací nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mater..
1 909 Kč
Bez DPH: 1 578 Kč
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Classic
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Classic Filetovací nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mater..
1 738 Kč
Bez DPH: 1 436 Kč
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Culinar
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Culinar Filetovací nůž řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce, město zhotoven..
2 517 Kč
Bez DPH: 2 080 Kč
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Grand Prix II
Filetovací nůž 18 cm, Wüsthof Grand Prix II Filetovací nůž řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mat..
1 909 Kč
Bez DPH: 1 578 Kč
Filetovací nůž 20 cm, Victorinox
  Filetovací nůž 20 cm, Victorinox Praktický filetovací nůž od proslulého Švýcarského výrobce Victorinox. K porcování různých druhů ryb je vhodný velmi pružný filetovací nůž, který lze rovněž využívat jako speciální nůž k odstraňování rybí kůže. Úzký nůž zcela přesně kopíruje rybí páteř. Netrpělivým kuchařům bychom však chtěli připomenout, že krájením páteře, a u některýc..
645 Kč
Bez DPH: 533 Kč
Filetovací nůž 20 cm, Wüsthof Classic
Filetovací nůž 20 cm, Wüsthof Classic Filetovací nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického mater..
1 624 Kč
Bez DPH: 1 342 Kč
Filetovací nůž 20 cm, Wüsthof Gourmet
Filetovací nůž 20 cm, Wüsthof Gourmet Filetovací nože řady Gourmet pro domácí a profesionální použití od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože před..
1 120 Kč
Bez DPH: 926 Kč
Filetovací nůž 23 cm, Wüsthof Gourmet
Filetovací nůž 23 cm, Wüsthof Gourmet Filetovací nože řady Gourmet pro domácí a profesionální použití od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože před..
816 Kč
Bez DPH: 674 Kč
Filetovací nůž Victorinox, 20 cm
Filetovací nůž Victorinox, 20 cm Filetovací kovaný nůž řady Chef´s od známého Švýcarského výrobce Victorinox.  Filetovací nůž je vhodný zejména na porcování různých ryb a odstraňování kůže. Úzké ostří dokonale kopíruje rybí páteř. Popis: ·         kované nože Victorinox Chef´s ·       &..
2 005 Kč
Bez DPH: 1 657 Kč
Filetovací nůž Wüsthof PRO Colour 20 cm, na maso
Filetovací nůž Wüsthof PRO Colour 20 cm, na maso Filetovací nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen má velmi tenkou a pružnou čepel. Díky tomu, je ideální na přesné filetování křehkých ryb, nebo přípravu velmi tenkých plátků různých druhů potravin.  Popis: nekovaný filetovací nůž řady Wüsthof PRO Colour ideální pro restaurační ře..
693 Kč
Bez DPH: 573 Kč
Filetovací nůž Wüsthof PRO Colour 20 cm, na ryby
Filetovací nůž Wüsthof PRO Colour 20 cm, na ryby Filetovací nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen má velmi tenkou a pružnou čepel. Díky tomu, je ideální na přesné filetování křehkých ryb, nebo přípravu velmi tenkých plátků různých druhů potravin.  Popis: nekovaný filetovací nůž řady Wüsthof PRO Colour ideální pro restaurač..
693 Kč
Bez DPH: 573 Kč
Filetovací nůž Wüsthof PRO, 18 cm
Filetovací nůž Wüsthof PRO, 18 cm Filetovací nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen má velmi tenkou a pružnou čepel. Díky tomu, je ideální na přesné filetování křehkých ryb, nebo přípravu velmi tenkých plátků různých druhů potravin.  Popis: nekovaný filetovací nůž řady Wüsthof PRO Colour ideální pro restaurační řetězce..
692 Kč
Bez DPH: 572 Kč
Filetovací nůž Wüsthof PRO, 20 cm
Filetovací nůž Wüsthof PRO, 20 cm Filetovací nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen má velmi tenkou a pružnou čepel. Díky tomu, je ideální na přesné filetování křehkých ryb, nebo přípravu velmi tenkých plátků různých druhů potravin.  Popis: nekovaný filetovací nůž řady Wüsthof PRO Colour ideální pro restaurační řetězce..
693 Kč
Bez DPH: 573 Kč
Filetovací nůž Wüsthof PRO, 23 cm
Filetovací nůž Wüsthof PRO, 23 cm Filetovací nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen má velmi tenkou a pružnou čepel. Díky tomu, je ideální na přesné filetování křehkých ryb, nebo přípravu velmi tenkých plátků různých druhů potravin.  Popis: nekovaný filetovací nůž řady Wüsthof PRO Colour ideální pro restaurační řetězce, velké ku..
759 Kč
Bez DPH: 627 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2019
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ