Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Ocenění Wüsthof, Houseware Design Awards 201717.02.2017
Gratulujeme rodinné společnosti Wüsthof Dreizackwerk Solingen k vítězství!  Zlatá medaile na Housewar...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Original Wusthof30.07.2013
Výroba kovaného nože a jeho poznávací znaky: Předtím než si můžete koupit originální kovaný nůž Wüst...
Wüsthof Classic Ikon10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Ikon a Classic Ikon Creme           &n...
Wüsthof Classic10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Kovaný nůž Wüsthof Dreizack j...

Kuchyňské nože

Kuchyňské nože
seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kuchyňský nůž 16 cm, výbrus, Wüsthof Classic
Nůž kuchyňský 16 cm, výbrus, Wüsthof Classic Velice kvalitní a praktický kuchyňský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen kovaný z jednoho kusu kvalitní oceli. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: výbrus profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s t..
1 700 Kč
Bez DPH: 1 405 Kč
Kuchyňský nůž Solingen Wüsthof Classic, 16 cm
Kuchyňský nůž Solingen Wüsthof Classic, 16 cm Kuchyňský nůž Solingen Wüsthof Classic je kvalitní kovaný nůž vhodný na přípravu různých druhů potravin. Jedná se o univerzální kuchyňský nůž, který patřím k základním nožům v každé kuchyni. Kuchyňské nože Solingen Wüsthof Classic jsou vhodné pro profesionální i domácí použití. Nůž pochází z dílny známého výrobce Wüsthof Dreizackwe..
1 557 Kč
Bez DPH: 1 287 Kč
Univerzální nůž na krájení 16 cm, Wüsthof Silverpoint
  Univerzální nůž na krájení 16 cm, Wüsthof Silverpoint Nůž vhodný pro krájení větších kusů masa, ovoce a zeleniny. Délka 16 cm, řada Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Pro výrobu nože je použita stejně kvalitní ocel, jako u kovaných nožů, ale proces kování je při výrobě vypuštěn. Díky tomu lze vyrobit opravdu kvalitní nůž za atraktivní cenu. Popis: nekovaný..
455 Kč
Bez DPH: 376 Kč
Kuchyňský nůž 14 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž kuchyňský 14 cm, Wüsthof Gourmet Velice praktický kuchyňský nůž řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlo..
750 Kč
Bez DPH: 620 Kč
Kuchyňský nůž 16 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž kuchyňský 16 cm, Wüsthof Gourmet Velice praktický kuchyňský nůž řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě př..
955 Kč908 Kč
Bez DPH: 750 Kč
Kuchyňský nůž 18 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž kuchyňský 18 cm, Wüsthof Gourmet Velice praktický kuchyňský nůž řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě př..
816 Kč
Bez DPH: 674 Kč
Kuchyňský nůž Kitchen Surfer 12 cm, Wüsthof Classic
Nůž kuchyňský Kitchen Surfer edition 4, 12 cm, Wüsthof Classic  Kitchen surfer je univerzální kuchyňský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen, kovaný z jednoho kusu kvalitní oceli. Nůž zastane mnoho práce, ať už připravujete hlavní jídlo, nebo jen lehkou svačinku.  Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic profesionální kované nože jsou vyroben..
1 049 Kč
Bez DPH: 867 Kč
Kuchyňský nůž Victorinox, 20 cm
Kuchyňský nůž Victorinox, 20 cm Univerzální kuchyňský nůž řady Chef´s od známého Švýcarského výrobce Victorinox.  Jedná se o kovaný nůž a je vhodný na krájení masa, zeleniny i ovoce. Ostří nože je odděleno od rukojeti krčkem, který vznikne během kování. Popis: ·         kované nože Victorinox Chef´s ·   &nbs..
2 327 Kč
Bez DPH: 1 923 Kč
Nůž kuchyňský 20 cm, Wüsthof Classic
Nůž kuchyňský 20 cm, Wüsthof Classic Velice kvalitní a praktický kuchyňský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen kovaný z jednoho kusu kvalitní oceli. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním ruko..
1 833 Kč
Bez DPH: 1 515 Kč
Nůž kuchyňský 20 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž kuchyňský 20 cm, Wüsthof Gourmet Velice praktický kuchyňský nůž řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlo..
864 Kč
Bez DPH: 714 Kč
Nůž kuchyňský na chléb 20 cm, Wüsthof Grand Prix II
Nůž kuchyňský na chléb 20 cm, Wüsthof Grand Prix II Velice kvalitní a praktický kuchyňský nůž na chléb řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen kovaný z jednoho kusu kvalitní oceli. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II čepel: vlnité ostří profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli klasická ergonomická rukojeť pro bezpeč..
1 947 Kč
Bez DPH: 1 609 Kč
Nůž kuchyňský na chléb18 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž kuchyňský na chléb 18 cm, Wüsthof Gourmet Velice praktický kuchyňský nůž na chléb řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože př..
1 063 Kč
Bez DPH: 879 Kč
Nůž kuchyňský na šunku 26 cm vlnité ostří, Wüsthof Gourmet
Nůž kuchyňský na šunku 26 cm, Wüsthof Gourmet Velice praktický kuchyňský nůž na šunku řady Gourmet od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet čepel: vlnité ostří klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu ..
1 358 Kč
Bez DPH: 1 122 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2018
Technická správa obchodu: Salab