Nožířské produkty
Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Produkty Hailo 12.06.2014
PRODUKTY HAILO   Hailo je německá společnost, která byla založena v roce 1947. Od té doby přináší...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Original Wusthof30.07.2013
Výroba kovaného nože a jeho poznávací znaky: Předtím než si můžete koupit originální kovaný nůž Wüst...
Wüsthof Classic Ikon10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Ikon a Classic Ikon Creme Řada nožů CLASSIC IKON z ...
Wüsthof Classic10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Kovaný nůž Wüsthof Dreizack j...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Tajemství ostrosti nožů Wüsthof10.07.2013
PEtec – unikátní technologie od Wüsthof Dreizack Solingen pro mimořádnou ostrost Poslední testy ř...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...
Prkénka a krájecí desky10.07.2013
Základní informace o prkénkách a krájecích deskách: Mezi příslušenstvím pro kuchyňské nože mají výsadní ...

Kuchařské nože

Kuchařské nože

Kuchařské nože patří v kuchyni k nepoužívanějším nožům. Jsou zkonstruovány tak, aby zvládly různé druhy práce a proto jsou velice univerzální. Používají se na krájení, sekání i kostkování téměř všech druhů potravin jako jsou kusy masa, zelenina a ovoce. 

Vyberte si některý z nabízených kovaných nebo lisovaných kuchařských nožů a ozdobte jím svoji kuchyni ještě dnes. 

Nože v obchodě můžete seřadit podle ceny, produktové řady (Model A-Z), nebo názvu.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 23 cm
Nůž kuchařský 23 cm, Wüsthof Classic Kovaný kuchařský nůž od předního výrobce nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Kuchařské nože Solingen jsou pověstné svojí kvalitou, vynikající ostrostí a dokonalým dílenským zpracováním. Pořiďte si originální kuchařský nůž Solingen/Germay. Popis: kovaný kuchařský nůž od Wüsthof Dreizack Solingen řady Classic profesio..
2 536 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 20 cm,
  Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 20 cm   Udělejte radost sobě nebo svým blízkým mimořádně elegantním a přitom nekompromisně funkčním kovaným kuchařským nožem řady Classic Ikon Creme od světově proslulého Německého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon&nbs..
2 773 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 20 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 20 cm Kovaný kuchařský nůž od předního výrobce nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Kuchařské nože Solingen jsou pověstné svojí kvalitou, vynikající ostrostí a dokonalým dílenským zpracováním. Pořiďte si originální kuchařský nůž Solingen/Germay. Popis: kovaný kuchařský nůž od Wüsthof Dreizack Solingen řady Classic profesio..
2 365 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Grand Prix II, 20 cm - vítěz testu MF Dnes
Kuchařský nůž Wüsthof Grand Prix II, 20 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Tento nůž se stal vítězem nezávislého testu MF Dnes. Test MF Dnes naleznete zde. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jedno..
2 365 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 18 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 18 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouho..
645 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 20 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Silverpoint, 20 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouho..
721 Kč
Kuchařský nůž Fissler SHARP - LINE, 21 cm
Kuchařský nůž Fissler SHARP - LINE, 21 cm - line nůž kuchařský patří do řady velicekvalitní německé značky Fissler. Koupit takovéto velice kvalitní zboží se vyplatí. Nešetřete za věci, které potřebujete každý den. - Fissler ..
595 Kč
Kuchyňský nůž Fissler Passion, 16 cm
Kuchyňský nůž Fissler Passion, 16 cm Nůž šéfkuchaře se ideálně hodí k sekání zeleniny nebo krájení ryb a masa. Jeho široká a těžká čepel z něj dělá víceúčelový kuchyňský nůž. - Fissler ..
1 995 Kč
Nůž kuchařský 20,5 cm BUDAI
- Materiál: nerezová ocel - délka: 20,5 cm ..
745 Kč
Nůž kuchařský CS Solingen PREMIUM, 20 cm
Nůž kuchařský CS Solingen PREMIUM, 20 cm - ostří z nerezová oceli - nekovaný nůž - ergonomické rukojeti pro přesné držení - kvalitní provedení CS Solingen ..
315 Kč
Nůž kuchařský CS Solingen STAR,  20 cm
Kuchařský nůž CS Solingen STAR, 20 cm Kuchařský nůž CS Solingen STAR je vhodný na krájení větších kusů potravin. Parametry:  - Materiál: nerezová ocel - ergonomická proti skluzová rukojeť - nekovaný nůž  - délka: 20 cm    ..
135 Kč
Nůž nepřilnavý kuchařský CS Solingen HOLTON, 20 cm
Nůž nepřilnavý kuchařský CS Solingen HOLTON, 20 cm  - ostří z nerezové oceli s nepřilnavou vrstvou - nekovaný nůž - ergonomická měkčená rukojeť pro lepší držení - černá barva Leták červen 2014 ..
155 Kč
Nůž šéfkuchařský CS Solingen FLORINA, 20 cm
Nůž šéfkuchařský CS Solingen FLORINA, 20 cm Kuchařský nůž CS Solingen FLORINA o délce 20 cm.  Nůž je vhodný na krájení a porcování větších kusů potravin.    - Materiál: nerezová ocel /plast - měkčená rukojeť - ergonomická neklouzavá rukojeť ..
125 Kč
Kuchařský nůž 16 cm, Wüsthof Xline NOVINKA
  Kuchařský nůž 16 cm, Wüsthof Xline Kuchařský nůž řady Xline od Wüsthof Dreizack Solingen.  Kinetický design řady Xline nastavuje nové standardy tvaru a funkcím. Pojmenování řada získala právě díky dynamické linii X propojující čepel s rukojetí. Ta byla dosažena inovativní technikou kování a zaručuje precizní ergonomii nožů. Správné zacházení s noži a ..
3 229 Kč
Kuchařský nůž 19 cm, Victorinox
Kuchařský nůž Victorinox, 19 cm Praktický kuchařský nůž od známého Švýcarského výrobce Victorinox. Jedná se o širší a poměrně tvrdý nůž, který nabízí dostatek prostoru mezi prsty a krájecím prkénkem. Při krájení nedochází k nadměrnému vytékání šťáv z potravin, díky ostrým řezům. Tento nůž je vhodný pro krájení, masa, zeleniny i ovoce. Popis: ostrá špička kva..
854 Kč
Kuchařský nůž 20 cm, Wüsthof Classic
  Kuchařský nůž 20 cm, Wüsthof Classic Ozdobte svoji kuchyni mimořádně elegantním a nekompromisně funkčním kovaným kuchařským nožem  od Wüsthof Dreizack Solingen řady Classic. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic děrovaná čepel ideální pro krájení, sekání a kostkování všech druhů potravin klasická ergonomická rukojeť pro b..
3 096 Kč
Kuchařský nůž 20 cm, Wüsthof Gourmet
Kuchařský nůž Wüsthof Gourmet, 20 cm Kuchařské kované nože řady Gourmet pro domácí a profesionální použití od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážen..
1 310 Kč
Kuchařský nůž Victorinox 15 cm
Kuchařský nůž Victorinox, 15 cm Univerzální kuchařský nůž řady Chef´s od známého švýcarského výrobce Victorinox.  Jedná se o kovaný nůž a je vhodný na krájení masa, zeleniny i ovoce. Popis: ·         kované nože Victorinox Chef´s .         rovné ostří a ostrá špička ·         černá st..
1 709 Kč
Kuchařský nůž Victorinox, 25 cm
  Kuchařský nůž Victorinox, 25 cm Univerzální kuchařský nůž řady Chef´s od známého Švýcarského výrobce Victorinox.  Jedná se o kovaný nůž a je vhodný na krájení masa, zeleniny i ovoce. Ostří nože je odděleno od rukojeti krčkem, který vznikne během kování. Popis: ·         kované nože Victorinox Chef´s ·  ..
2 670 Kč
Kuchařský nůž Victorinox, 8 cm
Kuchařský nůž Victorinox, 8 cm Univerzální kuchařský nůž řady Chef´s od známého Švýcarského výrobce Victorinox.  Jedná se o kovaný nůž a je vhodný na krájení zeleniny a ovoce. Ostří nože je odděleno od rukojeti krčkem, který vznikne během kování. Popis: ·         kované nože Victorinox Chef´s ·    &nb..
1 215 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 16 cm
  Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 16 cm   Udělejte radost sobě nebo svým blízkým mimořádně elegantním a přitom nekompromisně funkčním kovaným kuchařským nožem řady Classic Ikon Creme od světově proslulého Německého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon&nbs..
2 298 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 16 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 16 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze spe..
2 298 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 20 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 20 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze spe..
2 773 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 12 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic, 12 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syn..
1 415 Kč
Zobrazit stránku: Pro mobilní zařízení / Pro desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2015
Technická správa obchodu: Salab