Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Baví Mě Vařit - nový eshop21.09.2018
Rádi bychom Vás informovali, že KovaneNoze.CZ se staly součástí eshopu se značkovým kuchyňským vybavením - www.bav...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Tašky a mapy na nože10.07.2013
Uložení nožů je vždy jednou z hlavních otázek údržby těchto nenahraditelných kuchyňských pomocníků. Variant je...
Stojany a lišty na nože10.07.2013
Pro uložení není rozhodně ideální tradiční způsob „všechny nože pohromadě v jednom šuplíku“, díky kterému...
Sady nožů podrobně10.07.2013
Jeden nůž, ať je sebelepší, nemůže pokrýt veškeré potřeby kuchaře laika a už vůbec ne profesionála. Při pří...

Japonské a čínské nože

Japonské a čínské nože

Japonské nože najdou využití při přípravě typických japonských jídel, tedy různých druhů ryb, sushi a zeleniny. Svojí praktičností, ale dobře poslouží i v evropské kuchyni. Čepel nože je zvýšená, aby bylo dosaženo většího prostoru pro prsty při krájení.

Nejpraktičtější je univerzální nůž Santoku vhodný ke krájení i sekání. Používá se na porcování ryb, ale dobře si poradí i s jinými druhy masa nebo krájením zeleniny a ovoce. 

Vyberte si některý z kvalitních japonských nožů od předního evropského výrobce Wüsthof Dreizackwerk Solingen a ozdobte svoji kuchyni. Základní nůž lze získat již od několika stovek korun, za kované nože vyšších řad, například Ikon, nebo Classic je nutno trochu připlatit, ale za svoje peníze získáte nenahraditelného doživotního pomocníka.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Japonský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního čer..
2 735 Kč
Bez DPH: 2 260 Kč
Čínský nůž Wüsthof CLASSIC Chai Dao, 17 cm
Čínský nůž Wüsthof CLASSIC Chai Dao, 17 cm Kovaný nůž od předního výrobce nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Kuchařské nože Solingen jsou pověstné svojí kvalitou, vynikající ostrostí a dokonalým dílenským zpracováním. Pořiďte si originální kuchařský nůž Solingen/Germay. Popis: čínský kovaný nůž od Wüsthof Dreizack Solingen řady Classic ..
2 393 Kč
Bez DPH: 1 978 Kč
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Grand Prix II
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Grand Prix II Japonský nůž řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiá..
1 975 Kč
Bez DPH: 1 632 Kč
Japonský nůž Santoku s vroubky, Victorinox
Japonský nůž Santoku 17 cm s vroubky, Victorinox Japonský nůž Santoku od známého švýcarského výrobce armádních kapesních nožů Victorinox. Japonský nůž je velmi uneverzální. Díky výšce čepele, která vytváří dostatečný prostor mezi prkénkem je idealní na větší kusy potravin. Popis:  Japonský nekovaný nůž Santoku od Victorinox Délka čepele 17 cm Čepel s vroubky p..
940 Kč
Bez DPH: 777 Kč
Japonský nůž Santoku Wüsthof PRO Colour, 17 cm
Japonský nůž Santoku s výbrusem, Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na drůbež Japonský nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen je stylizovaný podle japonského kuchařského nože. Tento nůž patří mezi nejpoužívanější nože v kuchyni. Je to díky tomu, že je velmi univerzální a vhodný na krájení, sekání a kostkování všech druhů potravin různých velikostí.&nbs..
930 Kč
Bez DPH: 769 Kč
Japonský nůž Santoku Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na drůbež
Japonský nůž Santoku s výbrusem, Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na drůbež Japonský nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen je stylizovaný podle japonského kuchařského nože. Tento nůž patří mezi nejpoužívanější nože v kuchyni. Je to díky tomu, že je velmi univerzální a vhodný na krájení, sekání a kostkování všech druhů potravin různých velikostí.  Nůž S..
930 Kč
Bez DPH: 769 Kč
Japonský nůž Santoku Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na maso
Japonský nůž Santoku s výbrusem, Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na  maso Japonský nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen je stylizovaný podle japonského kuchařského nože. Tento nůž patří mezi nejpoužívanější nože v kuchyni. Je to díky tomu, že je velmi univerzální a vhodný na krájení, sekání a kostkování všech druhů potravin různých velikost..
930 Kč
Bez DPH: 769 Kč
Japonský nůž Santoku Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na ryby
Japonský nůž Santoku s výbrusem, Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na ryby Japonský nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen je stylizovaný podle japonského kuchařského nože. Tento nůž patří mezi nejpoužívanější nože v kuchyni. Je to díky tomu, že je velmi univerzální a vhodný na krájení, sekání a kostkování všech druhů potravin různých velikostí. ..
930 Kč
Bez DPH: 769 Kč
Japonský nůž Santoku Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na zeleninu
Japonský nůž Santoku s výbrusem, Wüsthof PRO Colour, 17 cm, na zeleninu Japonský nůž řady PRO od Wüsthof Dreizack Solingen je stylizovaný podle japonského kuchařského nože. Tento nůž patří mezi nejpoužívanější nože v kuchyni. Je to díky tomu, že je velmi univerzální a vhodný na krájení, sekání a kostkování všech druhů potravin různých veli..
930 Kč
Bez DPH: 769 Kč
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Japonský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního čer..
1 975 Kč
Bez DPH: 1 632 Kč
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Japonský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon čepel: výbrus  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a j..
2 412 Kč
Bez DPH: 1 993 Kč
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon
  Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Ozdobte svoji kuchyni mimořádně elegantním a nekompromisně funkčním japonským nožem řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon čepel: výbrus  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtování..
2 412 Kč
Bez DPH: 1 993 Kč
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II Japonský nůž řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního č..
1 975 Kč
Bez DPH: 1 632 Kč
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Ikon
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Ikon Japonský nůž řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva ..
3 277 Kč
Bez DPH: 2 708 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Japonský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního čer..
2 260 Kč
Bez DPH: 1 868 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Creme Udělejte radost sobě nebo svým blízkým mimořádně elegantním a přitom nekompromisně funkčním kovaným japonským univerzálním nožem Santoku řady Classic Ikon Creme od světově proslulého Německého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Čepel nože je zvýšená, aby bylo dosaženo většího prostoru pro prs..
2 735 Kč
Bez DPH: 2 260 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Culinar
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Culinar Japonský nůž řady Culinar od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Culinar  čepel: výbrus rukojeť z nerezové oceli profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci značka kvality na každé čepeli - lo..
2 954 Kč
Bez DPH: 2 441 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Gourmet
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Gourmet Japonské nože řady Gourmet pro domácí a profesionální použití od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet čepel: výbrus  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu ..
1 557 Kč
Bez DPH: 1 287 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Grand Prix II Japonský nůž řady Grand Prix II od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Grand Prix II čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního č..
2 260 Kč
Bez DPH: 1 868 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Ikon
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Ikon Japonský nůž řady Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Ikon  čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná z drahocenného dřeva ..
3 837 Kč
Bez DPH: 3 171 Kč
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Gourmet
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Gourmet Japonské nože řady Gourmet pro domácí a profesionální použití od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Gourmet  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože př..
1 215 Kč
Bez DPH: 1 004 Kč
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Le Cordon Bleu
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Le Cordon Bleu Japonský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Le Cordon Bleu  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná se speciálním posílením designu..
2 013 Kč
Bez DPH: 1 664 Kč
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Silverpoint
Nůž japonský 17 cm, Wüsthof Silverpoint Japonský nůž řady Silverpoint od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: nekovaný nůž řady Wüsthof Silverpoint klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože  rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syntetického materiálu optimálně vyvážené nože předcházejí únavě při dlouhodobé práci zn..
645 Kč
Bez DPH: 533 Kč
Nůž japonský Nakiri 17 cm výbrus, Wüsthof Classic
Nůž japonský Nakiri 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Japonský nůž řady Classic od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic čepel: výbrus klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciáln..
2 379 Kč
Bez DPH: 1 966 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2019
Kvalitní německé kované nože najdete na eshopu: Kvalitní kované nože - Baví Mě Vařit CZ