Značky a řady nožů
Filtr produktů od konkrétního výrobce.

Praktické informace
Ocenění Wüsthof, Houseware Design Awards 201717.02.2017
Gratulujeme rodinné společnosti Wüsthof Dreizackwerk Solingen k vítězství!  Zlatá medaile na Housewar...
Používáte správné nože? – Část 4 - Bylinky10.02.2016
Používáte správný nůž? - Část 4. Bylinky: krájení , sekání Bylinky jsou úžasné - nejen, že jsou zdra...
Používáte správné nože? – Část 3 - Ryby07.12.2015
Používáte správné nože? – Část 3. ryby: KRÁJENÍ, FILETOVÁNÍ V první dvou dílech jsem se zaměři...
Používáte správné nože? – Část 227.08.2015
Velké kusy: krájení a porcování   V prvním díle našeho seriálu jsme se zaměřili na použit...
Popis kuchařského nože14.07.2015
KUCHAŘSKÝ NŮŽ Při vaření a přípravě jídla je kuchařský nůž Vaším častým a důležitým pomocníke...
Používáte správné nože? – Část 111.07.2015
  Malé kusy: Okrajování, čištění, ořezávání Často se nás zákazníci ptají, proč nabízíme ...
Kuchařské nože Solingen,07.08.2013
Základní charakteristika profesionálních kuchařských nožů Solingen Pro mnoho kuchařů a milovníků gastronomie ...
Original Wusthof30.07.2013
Výroba kovaného nože a jeho poznávací znaky: Předtím než si můžete koupit originální kovaný nůž Wüst...
Wüsthof Classic Ikon10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Ikon a Classic Ikon Creme           &n...
Wüsthof Classic10.07.2013
Popis produktové řady kovaných nožů Wüsthof Classic Kovaný nůž Wüsthof Dreizack j...

Wüsthof CLASSIC IKON

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 20 cm,
  Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 20 cm   Udělejte radost sobě nebo svým blízkým mimořádně elegantním a přitom nekompromisně funkčním kovaným kuchařským nožem řady Classic Ikon Creme od světově proslulého Německého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon&nbs..
2 650 Kč
Bez daně: 2 190 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Japonský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního čer..
2 735 Kč
Bez daně: 2 260 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON 6 dílů, Černý
Blok s noži CLASSIC IKON 6 dílů, Černý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy ..
14 895 Kč
Bez daně: 12 310 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON 9 dílů, Černý
Blok s noži CLASSIC IKON 9 dílů, Černý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy ..
20 975 Kč
Bez daně: 17 335 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON Creme 6 dílů, bílý
Blok s noži CLASSIC IKON 6 dílů, bílý velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v bílém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení fir..
14 895 Kč
Bez daně: 12 310 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON Creme 9 dílů, bílý
Blok s noži CLASSIC IKON 9 dílů, Bílý Velice kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v bílém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy čl..
20 975 Kč
Bez daně: 17 335 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON créme, 8 dílů
Blok s noži Wusthof CLASSIC IKON créme, 8 dílů,  Kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon créme od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní do..
17 099 Kč
Bez daně: 14 131 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON, 8 dílů
Blok s noži Wusthof CLASSIC IKON 8 dílů, Černý Kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve v..
17 099 Kč
Bez daně: 14 131 Kč
Blok s noži Wüsthof CLASSIC IKON, 8 dílů, černý
Blok s noži Wusthof CLASSIC IKON 8 dílů, Černý Kvalitní a praktický blok s noži Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen v černém provedení. Solingen je Německé město, jenž je sídlem mnoha renomovaných nožířství, kterým dominuje právě firma Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Je to jedna z největších nožířských firem na světě založena roku 1814. D..
17 099 Kč
Bez daně: 14 131 Kč
Brousek na nože, Wüsthof CLASSIC IKON, dvojitý
Brousek na nože Wüsthof Classic Ikon, dvojitý   Bezpečné a snadné použití. Tento dvoustupňový brousek na nože nevyžaduje nic víc, než pár jednoduchých úkonů, aby byly nože opět ostré. Může být použit i pro zoubkovaný a vroubkovaný okraj (pouze jemná fáze).   Inovativní brousek vhodný pro praváky i leváky Dvě úrovně broušení - standardní a jemná ..
818 Kč819 Kč
Bez daně: 677 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Filetovací nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černého syn..
1 994 Kč
Bez daně: 1 648 Kč
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
Filetovací nůž 16 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme Filetovací nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze speciálního černé..
1 994 Kč
Bez daně: 1 648 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 16 cm
  Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon Creme, 16 cm   Udělejte radost sobě nebo svým blízkým mimořádně elegantním a přitom nekompromisně funkčním kovaným kuchařským nožem řady Classic Ikon Creme od světově proslulého Německého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon&nbs..
2 298 Kč
Bez daně: 1 899 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 16 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 16 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze spe..
3 000 Kč2 850 Kč
Bez daně: 2 355 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 18 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 18 cm Kvalitní kuchařský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť j..
2 420 Kč
Bez daně: 2 000 Kč
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 20 cm
Kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon, 20 cm Velice praktický kuchařský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze spe..
2 773 Kč
Bez daně: 2 292 Kč
Nakrajovací nůž 14 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon
Nakrajovací nůž 14 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Nakrajovací nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon čepel: zubaté ostří  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je..
1 804 Kč
Bez daně: 1 491 Kč
Nakrajovací nůž 14 cm zubaté ostří, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nakrajovací nůž 14 cm zubaté ostří, Classic Ikon Creme Nakrajovací nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon čepel: zubaté ostří  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je n..
1 804 Kč
Bez daně: 1 491 Kč
Nůž filetovací 18 cm, Wüsthof Classic Ikon
  Nůž filetovací 18 cm, Wüsthof Classic Ikon Ozdobte svoji kuchyni mimořádně elegantním a nekompromisně funkčním filetovacím nožem z řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kov..
2 266 Kč
Bez daně: 1 873 Kč
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Japonský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon čepel: výbrus  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a j..
2 412 Kč
Bez daně: 1 993 Kč
Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon
  Nůž japonský 14 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Ozdobte svoji kuchyni mimořádně elegantním a nekompromisně funkčním japonským nožem řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon čepel: výbrus  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtování..
2 412 Kč
Bez daně: 1 993 Kč
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Creme
Nůž japonský 17 cm výbrus, Wüsthof Classic Ikon Creme Udělejte radost sobě nebo svým blízkým mimořádně elegantním a přitom nekompromisně funkčním kovaným japonským univerzálním nožem Santoku řady Classic Ikon Creme od světově proslulého Německého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Čepel nože je zvýšená, aby bylo dosaženo většího prostoru pro prs..
2 735 Kč
Bez daně: 2 260 Kč
Nůž kuchařský 23 cm, Wüsthof Classic Ikon
Nůž kuchařský 23 cm, Wüsthof Classic Ikon Velice praktický kuchařský nůž řady Classic Ikon od Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon  klasická ergonomická rukojeť pro bezpečné a pohodlné držení nože s trojitým nýtováním profesionální kované nože jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní oceli rukojeť je nárazuvzdorná a je ze spe..
2 992 Kč
Bez daně: 2 473 Kč
Nůž kuchařský 23 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme
  Nůž kuchařský 23 cm, Wüsthof Classic Ikon Creme Udělejte radost sobě nebo svým blízkým mimořádně elegantním a přitom nekompromisně funkčním kovaným kuchařským nožem řady Classic Ikon Creme od světově proslulého Německého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen. Popis: kovaný nůž řady Wüsthof Classic Ikon Creme ..
2 992 Kč
Bez daně: 2 473 Kč
Zobrazení Mobilní / Desktop

Kované nože Solingen | KovaneNoze.cz, © 2018
Technická správa obchodu: Salab